Tego, że Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski znikną z obsady „Pytania na Śniadanie” tak szybko nie spodziewał się raczej nikt. Wprawdzie w mediach pojawiały się plotki o możliwym zwolnieniu pary ze względu na odświeżanie formatu to nikomu nie przyszło na myśl, że może się to stać w niemal ekspresowym tempie. Właśnie wyszło na jaw, jak wyglądała rozmowa z kierownictwem stacji i zwolnienie zakochanych.

Choć nie było to łatwe to Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek musieli pogodzić się z rozstaniem z „Pytaniem na Śniadanie”. Widzowie po przedostaniu się informacji do mediów – a poinformowali o tym sami zainteresowani – nie kryją rozczarowania i żalu po odejściu lubianych prezenterów. W kuluarach TVP głośno mówi się o tym, jak wyglądało zwolnienie pary ze śniadaniówki TVP.

Sensacyjne wieści o zwolnieniu Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Prezenterzy oficjalnie pożegnali się z show. Na jaw wyszły szczegóły odejścia

Wypowiedzi na ten temat postanowiła udzielić sama Kinga Dobrzyńska, szefowa formatu. Według Pudelka to właśnie ona odpowiada za zwolnienie „Kurzopków”.

Kasi i Maciejowi podziękowałam za współpracę we wtorek rano. Rozmowa przebiegła w atmosferze pełnej szacunku i kultury, we wzajemnym rozumieniu. Dostałam nawet wiadomość od Maćka, że życzy powodzenia - przekonuje szefowa Kinga Dobrzyńska w rozmowie z Pudelkiem.

Kasia Cichopek po zwolnieniu z niezwykle lubianego formatu zdecydowała się na wyjazd na wakacje. Zabrała swojego pierworodnego syna Adama i ruszyła wygrzać się na słonecznej plaży. W podróży nie towarzyszy jej jednak narzeczony – Maciej Kurzajewski również wyjechał, ale spędza czas z jednym z synów w austriackich Alpach.

Tu i teraz. Jest mi dobrze. Jestem z dziećmi, rodziną i przyjaciółmi nad Oceanem Indyjskim. Cieszę się chwilą – napisała pod nową fotografią na Instagramie Kasi Cichopek.

Jak informował portal "Życie News": MINĘŁO 20 LAT ODKĄD NIE MA WŚRÓD NAS CZESŁAWA NIEMENA. KULTOWY MUZYK POD KONIEC ŻYCIA WALCZYŁ Z CHOROBĄ. CÓRKA OPOWIEDZIAŁA O OSTATNICH CHWILACH OJCA

Przypomnij sobie: WDOWA PO EMILIANIE KAMIŃSKIM ZASKOCZYŁA WSZYSTKICH SWOIM WYZNANIEM. JUSTYNA SIEŃCZYŁŁO OBAWIA SIĘ O SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ. CO DZIEJE SIĘ W ŻYCIU AKTORKI

Portal "Życie News" pisał również: ANDRZEJ DUDA ZABRAŁ GŁOS W SPRAWIE ZMIAN W TELEWIZJI POLSKIEJ. PREZYDENT NIE PRZEBIERA W SŁOWACH W KWESTII MEDIÓW PUBLICZNYCH. DOMAGA SIĘ DEBATY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NA JAW WYSZŁY ZAROBKI NOWYCH TWARZY W TELEWIZJI POLSKIEJ. WŁADZE PUBLICZNEGO NADAWCĄ KOŃCZĄ Z OGROMNYMI WYDATKAMI. W MEDIACH MOWA O „KOŃCU BIZANCJUM”