Grzegorz Bardowski, znany z programu "Rolnik szuka żony", wraz z rodziną zdecydował się na ucieczkę przed mrozem Polski i obecnie wypoczywa na egzotycznej Dominikanie. Ania, żona rolnika, aktywnie relacjonuje swoje wrażenia z podróży na Instagramie. Jednak spokojne dni rodziny Bardowskich przerwało niepokojące nagranie opublikowane przez samego Grzegorza.

Rolnik podzielił się w mediach społecznościowych krótkim wideo, w którym relacjonuje wypadek ciężarówki przewożącej buraki cukrowe. Na nagraniu widać naczepę leżącą w rowie, a Grzegorz opisuje, że niestety, "ten zestaw do cukrowni nie dojechał". Okazuje się, że to brat znanego rolnika prowadził pojazd, a złe warunki drogowe przyczyniły się do kolizji, pisze Pomponik.

Grzegorz Bardowski nie krył emocji, mówiąc o konieczności wyładowania i ponownego załadowania ciężarówki. Na szczęście w wypadku nikomu nic się nie stało, a rolnik tłumaczył, że incydent nie był wynikiem błędu jego brata, ale trudnych warunków na drodze.

Relacja z wypadku wywołała zaniepokojenie i współczucie fanów, którzy wyrazili swoje uwagi pod postem. Niektórzy zauważyli jednak, że filmik może nie być z ostatniej chwili, sugerując, że zdarzenie miało miejsce przed świętami, a Bardowscy wrzucili relację dopiero teraz. Bez względu na to, data wypadku czy relacji, jedno jest pewne - dla rodziny Bardowskich egzotyczna wycieczka na Dominikanę z pewnością nie przebiega tak spokojnie, jak planowali.

To też może cię zainteresować: Agata Młynarska zabiera głos w sprawie TVP. Zdradza mroczny sekret

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Papież Franciszek zabiera głos o plotkach o abdykacji. To ogłoszenie rozwiało wszelkie wątpliwości