Od debiutu Agaty Młynarskiej w telewizji minęło już 34 lata, a mimo upływu czasu, wciąż pozostaje jedną z najbardziej znanych twarzy polskiego ekranu. Po rozstaniu z TVP w 2016 roku, spekulacje na temat powrotu dawnych gwiazd do mediów publicznych są na porządku dziennym. Młynarska, znana z prowadzenia programu "Świat się kręci", wyjawiła, co najbardziej utrudnia jej podjęcie decyzji.

Agata Młynarska, której telewizyjna kariera rozpoczęła się w programie "Obserwator" emitowanym w Dwójce, spędziła 16 lat w TVP. Po krótkiej przerwie, zdecydowała się na przejście do Polsatu, by ostatecznie powrócić do TVP w 2013 roku. Niestety, jej zaangażowanie w nowy program przyniosło również konsekwencje zdrowotne, informuje Pomponik.

W 2016 roku, zaledwie kilka miesięcy po powrocie do TVP, Młynarska trafiła do szpitala z powodu problemów zdrowotnych. Początkowo przypisywano to przepracowaniu, jednak później okazało się, że prezenterka cierpi na chorobę Leśniowskiego–Crohna, co wymaga od niej rygorystycznego przestrzegania zaleceń lekarzy i stosowania specjalnej diety. Niestety, to nie koniec problemów zdrowotnych, ponieważ niedawno zdiagnozowano u niej także fibromialgię.

Po przejęciu TVP przez nową koalicję rządzącą, Agata Młynarska dołączyła do grona osób przekonujących, że jedynie "zaoranie" mediów publicznych i ich odbudowa od podstaw może uratować upolitycznioną telewizję i radio. Mimo to, na pytanie o ewentualny powrót do TVP, Młynarska wskazała na pewien szczegół, który przeszkadza jej nawet w rozważaniu takiej opcji.

Nie tylko kwestie zdrowotne decydują o wyborze stacji, bo jak sama zdradziła, korytarze TVP znane są z nieprzyjemnego zapachu. "Korytarz w TVP przy Woronicza, to niestety bardzo smutne miejsce. Słynie też z dość obrzydliwego zapachu w okolicach dolnych studiów i charakteryzatorni", wyznała Młynarska.

Aktualnie Agata Młynarska zanurza się w nowym projekcie dla TVN Style, ale zaznacza, że na razie nie ma planów na zmianę stacji. W rozmowie z Pudelkiem podkreśliła, że chociaż nie otrzymała propozycji od TVP, nawet gdyby takowa nadeszła, to pewne detale muszą się zmienić, zanim rozważy powrót do tej stacji.

To też może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: