Rodzice Piotrka, kiedy dowiedzieli się o jego planach matrymonialnych, postawili mu ultimatum. Zapowiedzieli, że zapłacą za jego ślub tylko wtedy, kiedy na przyjęciu nie pojawią się najbliżsi jego narzeczonej.

Kiedy Piotrek powiedział rodzicom, że planuje poślubić Lenę, nie wyglądali na zadowolonych. Matka zaczęła krzyczeć na niego, jakby jego małżeńskie plany były czymś złym.

- Postradałeś rozum?! – krzyczała jego matka. – Rodzina Leny nie ma nic poza małym mieszkankiem. Myślałam, że zauroczenie tą dziewczyną szybko minie, a ty znajdziesz sobie kogoś lepszego. Anna, córka mojej przyjaciółki jest dobrą partią...

Matka Piotra kontynuowała swoją tyradę, ale chłopak nawet jej nie słuchał. W końcu zdecydował się jej przerwać.

- Mamo już wystarczy. Podjąłem już decyzję i nie zamierzam zmieniać zdania!

Piotr nie rozumiał swojej matki. Swoje bogactwo zawdzięczali tylko temu, że ojciec pracował w Kanadzie i większość zarobionych pieniędzy przysyłał rodzinie. Dzięki temu kupili spory dom pod miastem i samochód. Nie rozumiał skąd u jego matki wzięło się poczucie, że są nie tylko milionerami, ale i lepszymi ludźmi od innych.

Kobieta/YouTube @Czas na Historię
Kobieta/YouTube @Czas na Historię
Kobieta/YouTube @Czas na Historię

Co wieczór wysłuchiwał wkładów matki i ojca o tym, że powinien znaleźć sobie kogoś lepszego. Nic nie było jednak w stanie zmienić jego zdania, bo szczerze kochał Lenę. W końcu jego rodzice dali za wygraną, widząc, że ich nie zmieni zdanie. Wezwali go na rozmowę.

- Jeśli chcesz, żebyśmy zapłacili za wasz ślub – zaczęli rodzice – musisz spełnić warunek. Nie chcemy, żeby którykolwiek z krewnych twojej narzeczonej pojawił się na przyjęciu.

Piotrek spojrzał na rodziców z niedowierzaniem. Bez słowa wstał od stołu, spakował swoje rzeczy i wyprowadził się z domu. Chciał zostać mężem Leny, a jego rodzice muszą to zaakceptować. Postanowił, że nie będzie się z nimi kontaktował, dopóki tak się nie stanie.

Pretensje, mężczyzna/YouTube @Robert Marchel
Pretensje, mężczyzna/YouTube @Robert Marchel
Pretensje, mężczyzna/YouTube @Robert Marchel

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Kiedy dzieci mojego drugiego męża wyrzuciły mnie po jego śmierci, postanowiłam zwrócić się o pomoc do córki. To był zły pomysł

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Najnowsze informacje o zatrzymaniu Kamińskiego i Wąsika. Aż trudno uwierzyć w jakiej celi posłowie spędzili ostatnią noc. Co stanie się z politykami

O tym się mówi: Antoni K. usłyszał wyrok. Czy popularny aktor straci wolność