Zespół Zakopower, znany z energetycznych koncertów i przebojów, niestety zawiadomił swoich fanów o odwołaniu najbliższego koncertu z powodu pogarszającego się stanu zdrowia ich lidera, Sebastiana Karpiela-Bułeckiego. Informacja ta pojawiła się w specjalnym oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych, informuje Pomponik.

Sebastian Karpiel-Bułecki, mąż prezenterki Pauliny Krupińskiej, od wielu lat skupia swoją działalność artystyczną wokół grupy Zakopower, której jest niekwestionowanym liderem. Zespół zdobył ogromną popularność dzięki takim hitom jak "Boso" i zyskał liczne grono wiernych fanów.

Niestety, ostatnie wieści o stanie zdrowia Sebastiana sprawiły, że zespół musiał podjąć trudną decyzję o odwołaniu najbliższego koncertu. "Musimy przenieść nasz koncert kolędowy, który tradycyjnie od wielu lat gramy w @kino_kijow razem z @galicjaproductions 6 stycznia. Niestety choroba rozłożyła Sebastiana bezlitośnie, medykamenty nie pomagają, a śpiewać w takim stanie się nie da. Mamy nadzieję, że wszystkim będzie pasować następna niedziela 14.01, oczywiście w tym samym miejscu" - czytamy w oświadczeniu.

Trasa koncertowa Zakopower rozpoczęła się w grudniu 2023 roku, obejmując miasta takie jak Chorzów, Radzymin czy Gdańsk. Fanów zespołu spotkała niestety gorzka niespodzianka, ale liczą oni na szybki powrót do zdrowia Sebastiana Karpiela-Bułeckiego.

W obliczu tej trudnej sytuacji życzymy liderowi Zakopower szybkiego powrotu do zdrowia i wyrażamy wsparcie dla całego zespołu w tym trudnym czasie. Mamy nadzieję, że fani zrozumieją konieczność odwołania koncertu i będą czekać z niecierpliwością na kolejne planowane występy po powrocie lidera do pełni sił.

To też może cię zainteresować: Te monety z PRL mają ogromną wartość. Mogą przynieść fortunę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Jeśli mąż chce odejść, niech idzie. Będzie mniej sprzątania. Samochód i psa niech też zabiera"