Wiosną telewizja Polsat zapowiada wielką niespodziankę dla fanów - powrót popularnego show "Taniec z Gwiazdami" w swojej 14. edycji. Choć wielu z nas wyczekuje na taneczne emocje, to informacje o zmianach w składzie jury z pewnością zaskoczyły niejednego widza, informuje Pomponil.

Jeszcze pod koniec grudnia 2023 roku zaczęły krążyć plotki, sugerujące radykalne zmiany w panelu jurorskim. Z nieoficjalnych źródeł portalu Pomponik dowiedzieliśmy się, że na fotelach jurorów nie zasiądą już prawdopodobnie Andrzej Grabowski, Michał Malitowski i Andrzej Piaseczny. Ostatni z wymienionych, znany głównie jako wokalista, przez dwa lata pełnił rolę jednego z sędziów programu.

Andrzej Piaseczny, mimo licznych zaproszeń do udziału jako uczestnik, zawsze wolał oceniać tańce innych. Niestety, po dwuletniej przygodzie z programem, artysta zdecydował się nie przedłużać umowy. Jego menedżerka podkreśliła, że decyzja ta wynikała z zapracowania artysty i obowiązków związanych nie tylko z telewizją.

W kręgach show-biznesu pojawiły się spekulacje o "zwolnieniu", jednak menedżerka jednoznacznie zdementowała te doniesienia, mówiąc, że nie było mowy o zwolnieniu, a jedynie o zakończeniu współpracy na mocy umowy obowiązującej przez jeden sezon.

Sam Andrzej Piaseczny wyraził swoje podziękowania za wyjątkową przygodę, życząc uczestnikom, jurorom, telewizji Polsat oraz widzom świetnej zabawy.

Po ogłoszeniu tej decyzji, fani artysty wyrazili smutek na oficjalnym profilu programu, jednak dla nich mamy dobrą wiadomość - choć artysta wrócił do trasy koncertowej "Jeszcze zanim Święta", to jest to już ostatnia szansa, by go zobaczyć na scenie.

W międzyczasie pojawiły się również pierwsze informacje o uczestnikach nowej edycji. Na parkiecie będziemy mogli podziwiać takie osobowości jak aktorka Małgorzata Ostrowska-Królikowska, lekkoatleta Adam Kszczot i aktor Aleksander Mackiewicz.

Telewizja Polsat zaprasza do śledzenia nowej edycji "Tanca z Gwiazdami" już na wiosnę. Bądźcie z nami, a na bieżąco będziemy Was informować o najnowszych wydarzeniach z tanecznego show!

To też może cię zainteresować: Marcin Prokop zaliczył wielką wpadkę. Sytuację musiała ratować Dorota Wellman

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Coraz głośniej o możliwym końcu abonamentu RTV. Nowe władze mają zamiar wdrożyć nowy pomysł. Dla wielu Polaków oznacza to spore finansowe obciążenie