Szymon Hołownia, marszałek Sejmu i jedna z najważniejszych postaci polskiej sceny publicznej, spełnił obietnicę złożoną przez TVN. W niedzielę, 31 grudnia, pojawił się w programie "Dzień Dobry TVN". Znany z programu "Mam talent!", Hołownia wrócił do stacji, której zawdzięcza część swojej popularności.

W trakcie rozmowy z Marcinem Prokopem i Dorotą Wellman w "Dzień Dobry TVN", Szymon Hołownia podzielił się nie tylko ciekawostkami z życia publicznego, ale również osobistymi dramatami. Marszałek Sejmu opowiedział o trudnych chwilach związanych z chorobą jego dzieci, które pokrzyżowały świąteczne plany odpoczynku.

"Dramat. Nie było momentu, żeby się wyspać i nie wiem, czy kiedykolwiek przyjdzie, bo wkraczamy znowu w bardzo intensywny czas. Taka kolej rzeczy" - wyznał Szymon Hołownia.

Warto podkreślić, że Hołownia, mimo swojego nowego życia politycznego, nie porzucił kontaktów z telewizją. W trakcie rozmowy pojawiła się także kwestia powrotu do programu "Mam talent!". Marcin Prokop, pytając o ten temat, zaznaczył, że wcześniej określił Hołownię mianem "telewizyjnego drewna". Na to Hołownia zdecydowanie odpowiedział:

"Nie wrócę już na pewno do 'Mam talent!'"

Oprócz kwestii zawodowych, rozmowa w programie "Dzień Dobry TVN" dotknęła także życia prywatnego Hołowni. Marszałek opowiedział o swoim szczęściu związanym z małżeństwem z Urszulą Hołownią, podkreślając, jak ważne dla niego jest wsparcie żony.

"Nie mogłem trafić lepiej, jeżeli chodzi o żonę (...) Ula cały czas lata. Ostatnio nawet zmieniła lotnisko. To bardzo trudna i bardzo odpowiedzialna służba. Ula oddaje całą siebie, ale to nie jest proste" - zaznaczył Szymon Hołownia.

Dzięki tej szczerej i pełnej emocji rozmowie widzowie mieli okazję bliżej poznać Szymona Hołownię, zarówno jako polityka, jak i człowieka zmagającego się z codziennymi wyzwaniami.

Jak informował portal "Życie News": Lech Wałęsa pojawił się w Kościele. Wiadomo, ile dał biednej dziewczynce przy wejściu

Przypomnij sobie: Kontrowersyjna chwila w Telewizji Republika. Niespodziewana wpadka podczas relacji na żywo