W ostatnich dniach Telewizja Republika, nowy dom mediów publicznych, doświadcza serii nietrafionych posunięć, a najnowszym protagonista incydentu stał się Witold Newelicz. Reporter transmitował na żywo protest w obronie dawnej TVP, starając się utrzymać linię stacji. Jednak, gdy zaczął zadawać pytania uczestnikom manifestacji, nieoczekiwanie spotkał się z niezgodnym z oczekiwaniami odpowiedziami, co doprowadziło do szybkiego odcięcia dźwięku.

Telewizja Republika jako schronienie dla gwiazd TVP

Po zmianach w mediach publicznych, wielu znanych prezenterów TVP znalazło nowe miejsce w Telewizji Republice, pod kierownictwem Tomasza Sakiewicza. Dzięki temu fani dawnej TVP mogą nadal oglądać swoje ulubione osobowości, a stacja odnotowuje rekordową oglądalność, konkurując z gigantami mediów, takimi jak Polsat News czy TVN24. Jednak, jak się okazuje, sukces nie jest pozbawiony problemów.

Wpadka podczas relacji na żywo

Podczas ostatniej relacji na żywo, dotyczącej protestu na Placu Powstańców w Warszawie, reporter stacji zaczął zadawać pytania uczestnikom, zakładając zgodność z linią stacji. Sytuacja stała się niekomfortowa, gdy młody mężczyzna wyraził swoje niezadowolenie z obecnej sytuacji medialnej. Kiedy reporter ponowił pytanie, odsunięto od niego mikrofon, a sytuację próbowała ratować prezenterka Katarzyna Gójska.

Studio musiało zareagować

Katarzyna Gójska, zdając sobie sprawę z zaistniałej sytuacji, próbowała zapanować nad sytuacją, wyrażając zdziwienie i pozdrawiając młodych ludzi za udział w dyskusji. Materiał z incydentem nie trafił na oficjalny kanał YouTube stacji, ale szybko rozeszła się po sieci, przyciągając uwagę internautów.

Wypadki podczas relacji na żywo stają się coraz bardziej nagłaśniane, podważając jednocześnie reputację Telewizji Republika. Pomimo rekordowej oglądalności, nietrafione posunięcia stacji zdają się przyciągać uwagę krytyków i stać się przedmiotem dyskusji wśród internautów.

Jak informował portal "Życie News": Z życia wzięte. Mój syn w wieku 40 lat postanowił się ożenić. Dla jego wybranki był to już trzeci ślub

Przypomnij sobie: Szymon Hołownia mierzy się z ogromnymi problemami. Marszałek Sejmu nie ma łatwego życia w domu. Lider Polski 2050 nie wie już, co to spokojny sen