Zapowiedź wiosennego powrotu jednego z najbardziej uwielbianych programów rozrywkowych, „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, przynosi wiele emocji dla fanów, ale także niespodziewane zmiany w formule show. Informacje przekazane nieoficjalnie portalowi wirtualnemedia.pl zdradzają, że nadchodząca 14. edycja przygotowuje się na rewolucję, zaczynając od producenta po samą ławkę jurorską.

Program, który zadebiutował na Polsacie już dziesięć lat temu, wraca na ekrany wiosną 2024 roku. Pierwotnie planowano jesienią 2023, jednak postanowiono, że jubileuszowa edycja wymaga solidnych zmian. Najbardziej rzucającą się w oczy jest decyzja o zmianie producenta – z Rochstar na firmę Jake Vision, odpowiedzialną między innymi za „Milionerów”.

Niewątpliwie najbardziej zaskakującą zmianą jest redukcja liczby jurorów z czterech do trzech osób. Dotychczasowi oceniający, czyli Iwona Pavlovic, Andrzej Grabowski, Michał Malitowski i Andrzej Piaseczny, zostają zredukowani do trójki.

Portalowi pracowników Polsatu udało się poznać kulisy tej decyzji. - Dzięki zmniejszeniu liczby jurorów każdy będzie miał więcej czasu na wypowiedź. Taka jest strategia Edwarda Miszczaka - mówi informator.

Na chwilę obecną jedyną pewnością jest, że Iwona Pavlovic, jurorka obecna od pierwszej edycji, pozostanie na swoim miejscu. Kto zasiądzie obok niej to tajemnica, ale już teraz wiadomo, że będą to zupełnie nowe twarze.

Prowadzący program pozostaną bez zmian – widzowie z radością powitają ponownie Paulinę Sykut-Jeżynę, Krzysztofa Ibisza i Izę Janachowską. Co ciekawe, informacje na temat uczestników 14. edycji pozostają na razie tajemnicą.

Przypomnijmy, że średnia oglądalność 13. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” przekroczyła 1,14 miliona widzów, co przełożyło się na imponujący udział w rynku telewizyjnym. Wspomnienia z poprzednich edycji oraz obietnice niespodzianek związanych z nadchodzącą jubileuszową odsłoną sprawiają, że oczekiwania fanów wzmagają się z każdym dniem. Czekamy z niecierpliwością na rozpoczęcie tańca i emocji w nowej, pełnej niespodzianek edycji "Taniec z Gwiazdami"!

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. „Bądź cierpliwa jeszcze troch. Zostało mu już niewiele życia. A wtedy mieszkanie będzie nasze” powiedział mój syn

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Karolina Małysz spełniła swoje marzenie. Do córki Adama Małysz płyną gratulacje