Karolina Małysz-Czyż, znana szerokiej publiczności jako córka legendarnego skoczka Adama Małysza, razem ze swoim mężem, Kamilem Czyżem, właśnie udowodnili, że ich życie pełne jest nie tylko miłości, ale także niezwykłych przygód. Para, która zawarła związek małżeński w tajemnicy przed światem w 2021 roku, teraz zaskakuje fanów swoim wspólnym pasją - podróżami.

Karolina, której dorastanie przypadło na okres "Małyszomanii", zawsze starała się utrzymywać swoje życie prywatne z dala od mediów. Jednak ostatnie doniesienia ukazują nowy rozdział w życiu młodej pary. "Czyżby. Podróż" to nie tylko nazwa ich wspólnego konta podróżniczego, ale również manifestacja ich wspólnej pasji i marzeń.

Po latach skupienia na edukacji i życiu prywatnym, Karolina Małysz-Czyż postanowiła podzielić się ze światem swoim fascynującym życiem podróżniczym. Wraz z mężem, Kamilem, para odwiedziła w ostatnich miesiącach nie tylko malownicze zakątki Polski, ale również egzotyczne miejsca na mapie świata. Ich podróżnicza lista obejmuje takie destynacje jak Abu Zabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Bangkok i Krabi w Tajlandii, Kuala Lumpur w Malezji, Parga w Czechach, Drezno w Niemczech, Amsterdam w Holandii czy Flogardia we Włoszech.

Nie tylko zdjęcia z malowniczych miejsc zwracają uwagę internautów, ale także sam pomysł na nazwę konta "Czyżby. Podróż" wzbudza pozytywne emocje. Fani z całej Polski nie szczędzą gratulacji dla pary, podkreślając zarówno ich odwagę, jak i zazdrość w kontekście liczby podróży w tak młodym wieku.

Komunikatywność pary w mediach społecznościowych przyciąga uwagę nie tylko ze względu na piękne fotografie, ale także na inspirujące opisy miejsc, kultur i doświadczeń. "Czyżby. Podróż" staje się nie tylko platformą do dzielenia się wspomnieniami z podróży, ale również miejscem, gdzie para dzieli się cennymi poradami dla innych podróżników.

Internauci wyrażają podziw nie tylko dla liczby odwiedzonych miejsc, ale także za to, jak Karolina i Kamil zbudowali swoje życie wokół wspólnej pasji. "Gratuluję wspaniałego życia. Tylu podróży w jednym roku można pozazdrościć" - piszą zachwyceni obserwatorzy.

To też może cię zainteresować: Jacka Kurskiego czekają w Polsce niełatwe czasy. Takiego były prezesa TVP nie oczekiwał. Co się stało

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Mąż zostawił 50-letnią żonę dla młodszej kobiety. Nie spodziewał się jednak, że na końcu to on zostanie sam