Anna Lewandowska budzi ambiwalentne uczucia. Jedni ją kochają, inni za nią nie przepadają. Każde jej zachowanie i wywiad są szeroko komentowane. Nie inaczej było po ostatnim wywiadzie, który wywołał spore poruszenie. Jak podaje portal „Pomponik”, wspomniany wywiad odniósł się do tej części życia żony Lewego, który do tej pory wywoływała największe emocje.

Dzieciństwo i młodość Anny Lewandowskiej budzi wiele emocji

Anna i Robert Lewandowscy dorobili się sporego majątku, który zawdzięczają zarówno sukcesowi sportowemu piłkarza, jak i kolejnym biznesom rozkręcanym przez jego żonę. Oboje w wielu wywiadach wskazywali, że w przeszłości mierzyli się z biedą i wszystko, co mają, zawdzięczają tylko sobie.

W rozmowie z „Onetem” Lewandowska po raz kolejny postanowiła przypomnieć, że nie urodziła się w bogatym domu i nigdy niczego nie podawano jej na tacy.

„W dzieciństwie moja rodzina doświadczyła kryzysu finansowego, dlatego mam w sobie bardzo dużo zrozumienia, wrażliwości i empatii dla osób, które dotknęła bieda. Wiem, jak to jest i jak martwi się mama, która zastanawia się, czy uda jej się powiązać koniec z końcem każdego miesiąca” – powiedziała, dodając, że trudne doświadczenia ukształtowały w niej potrzebę pomagania.

Anna Lewandowska/Youtube @Przegląd Sportowy
Anna Lewandowska/Youtube @Przegląd Sportowy
Anna Lewandowska/Youtube @Przegląd Sportowy

Anna Lewandowska stara się wpoić córkom, że nie wszystkim powodzi się dobrze

Córki Anny i Roberta Lewandowskich nie muszą się martwić o to, że ich rodzice nie będą w stanie związać końca z końcem. Jednak żona Lewego zapewnia, że stara się im uświadamiać przy każdej okazji, że są rodziny, które nie mają tak wielkiego szczęścia, jak oni.

Pretekstem do takich rozmów są między innymi porządki, w których trakcie córki Lewandowskich oddają potrzebującym zabawki, którymi same już się nie bawią. Anna Lewandowska nie ukrywa, że nie są to łatwe tematy, ale stara się je poruszać, żeby jej córki w przyszłości pozostawały otwarte na pomoc innym.

Anna Lewandowska/YouTube
Anna Lewandowska/YouTube
Anna Lewandowska/YouTube

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Niepokojące wizje na 2024 rok. Zapowiedzi „żyjącego Nostradamusa” budzą spore zabawy. Wszystko ma zacząć się w ostatnich dniach tego roku

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Ile dni można gotować jeden bigos. Rozumiem, że ktoś lubi to danie, ale czy musi męczyć wszystkich jego paskudnym zapachem

O tym się mówi: Joanna Koroniewska w obronie swojego wizerunku. Aktorka idzie do sądu. Wielki skandal w tle