Śmierć Gabriela Seweryna była ogromnym wstrząsem dla jego sympatyków. Wokół jego odejścia narosło wiele wątpliwości i pytań. Jak przypomina portal „Pomponik”, na pogrzebie bohatera „Królowych życia” pojawili się jego bliscy i przyjaciele, a także mieszkańcy miasta, którzy mieli okazję go poznać. Wszyscy nie ukrywają, że chcieliby poznać prawdę na temat przyczyn śmierci „Versace z Głogowa”.

Nikt nie spodziewał się niespodziewanej śmierci Gabriela Seweryna

Kiedy 28 listopada w mediach pojawiła się informacja o śmierci Gabriela Seweryna, wielu jego sympatyków nie mogła w to uwierzyć. Nie kryli emocji, tym bardziej że w sieci pojawiło się nagranie, na którym bohater „Królowych życia” wskazywał, że pogotowie odmawia mu udzielenia pomocy. Padły tam wyjątkowo wstrząsające słowa.

„Ja tu naprawdę umrę” – powiedział Gabriel Seweryn na wspomnianym nagraniu.

Przyczyny śmierci „Versace z Głogowa” bada prokuratura, do której wpłynęły zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa. Zlecono przeprowadzenie sekcji zwłok, która jednak nie dała odpowiedzi na pytanie, co było przyczyną śmierci Seweryna. W trakcie oględzin wykluczono, że do śmierci doszło na skutek zawału.

Gabriel Seweryn/YouTube @Wiadomości o Celebrytach
Gabriel Seweryn/YouTube @Wiadomości o Celebrytach
Gabriel Seweryn/YouTube @Wiadomości o Celebrytach

Mieszkańcy Głogowa zabrali głos w sprawie śmierci Gabriela Seweryna

Sąsiedzi Gabriela Seweryna postanowili zabrać głos w sprawie jego niespodziewanej śmierci. W rozmowie z reporterem portalu „Goniec”, podkreślali, że zmarły Seweryn był bardzo autentycznym człowiekiem, który cieszył się ich szacunkiem.

„Prawdziwy taki, idący pod prąd, szczery, autentyczny. Zawsze serwował prawdę prosto z mostu. Bardzo go lubiłam, bardzo. Był świetną reklamą taką, bardzo ekscentryczną, ale potrzebną. Dużo ludzi tu przyjeżdżało właśnie ze względu na niego" – powiedziała jedna z sąsiadek gwiazdy „Królowych życia”.

Kobieta podkreśliła, że wszyscy, którzy znali Gabriela Seweryna czekają na wyjaśnienie przyczyn jego śmierci. „Żył jak kolorowy ptak, a umarł okropnie” – stwierdziła kobieta, z trudem panując nad cisnącymi do oczu łzami.

Kolejny z mieszkańców nie krył oburzenia zachowaniem ratowników medycznych, którzy jego zdaniem powinni mu udzielić pomocy niezależnie od wszystkiego.

Gabriel Seweryn/YouTube @YT.C. INFO
Gabriel Seweryn/YouTube @YT.C. INFO
Gabriel Seweryn/YouTube @YT.C. INFO

A wy, co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Gratulacje płyną do Agnieszki Chylińskiej. Wspaniałe wieści

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Nigdy nie oczekiwałam od nikogo pomocy, ale też nie pozwolę, żeby ktoś mnie wykorzystywał. Dlatego zawiozłam matkę do mojego brata

O tym się mówi: Danuta Holecka przeprosiła na wizji. Wszystko po wpadce, do której doszło w trakcie programu na żywo