Danuta Holecka od lat współpracuje z TVP. Jak donosi portal „Goniec”, bogate doświadczenie nie uchroniło jej jednak od wpadki. Doszło do niej w trakcie piątkowego „Gościa Wiadomości”. Prowadząca program Holecka całkiem pogubiła się w ramówce i zapowiedziała nie ten program, co trzeba. Na szczęście dość szybko się zreflektowała i poprawiła błąd.

Danuta Holecka zaliczyła wpadkę

Danuta Holecka współpracuje z Telewizją Polską już od trzech dekad, choć dopiero za rządów Prawa i Sprawiedliwości stała się jedną z głównych twarzy stacji. Widzowie mogą ją oglądać zarówno w „Wiadomościach”, jak i w programach publicystycznych emitowanych na antenie stacji TVP Info.

W miniony piątek Holecka poprowadziła główne wydanie „Wiadomości” i „Gościa Wiadomości”, to właśnie w tym drugim programie doszło do drobnej wpadki prowadzącej. Prezenterka przez pomyłkę zapowiedziała inny program, niż wynikało z ramówki.

„Panowie, ogromnie mi było miło z panami rozmawiać. Również dziękujemy naszym widzom. Oddaję głos Adrianowi Klarenbachowi do studia "Minęła...", "Forum" dziś. Przepraszam” – powiedziała Holecka, próbując zamaskować wpadkę uśmiechem.

Danuta Holecka/YouTube @Razem
Danuta Holecka/YouTube @Razem
Danuta Holecka/YouTube @Razem

Czy Danuta Holecka zniknie z TVP?

Nie jest tajemnicą, że większość partii opozycyjnych szła do wyborów z hasłami konieczności przeprowadzenia zmian w Telewizji Polskiej, która za rządów Zjednoczonej Prawicy stały się tubą propagandową władzy. Eksperci i politycy nie mają wątpliwości, że ze stacji powinni zniknąć wszyscy, którzy byli twarzami propagandy.

Nie jest tajemnicą, że Holecka zalicza się do tego grona. Od jakiegoś czasu w mediach sporo mówi się, że Holecka rozstaje się ze stacją. Sama zainteresowana nie chce odnosić się do sprawy. Zapowiedziała również, że zamierza pójść do sądu.

„Trwa na mnie nagonka, jestem zaszczuwana. Nie chcę niczego komentować” – powiedziała w rozmowie z serwisem „Świat Gwiazd”. „Co bym nie powiedziała, to będą komentować, pisać, że milionerka... Nie, ja nie chcę nic mówić. Ja to wszystko zbieram i idę do sądu” – dodała.

Danuta Holecka/YouTube @TVP Info
Danuta Holecka/YouTube @TVP Info
Danuta Holecka/YouTube @TVP Info

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Mocne wyznanie księcia Harry’ego. Tego o synu króla i jego żonie nie wiedział nikt. Czy Harry’ego i Meghan zmuszono do wyjazdu z Wielkiej Brytanii

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ksiądz zdradził, ile dostaje w kopertach. O jakich kwotach mowa

O tym się mówi: Miliony Polaków przed Bożym Narodzeniem odbierają podejrzane SMS-y. Policja przestrzega przed odpowiadaniem. Jest ryzyko utraty dużych pieniędzy