Mariola Baruk wzięła udział w programie „Sanatorium miłości” i od tego czasu pozostaje w stałym kontakcie z fanami formatu. Nie tak dawno relacjonowała wizytę swojej przyjaciółki z programu, która bardzo mocno ją ucieszyła. Niestety ostatnio podzieliła się ze swoimi sympatykami wyjątkowo smutnymi informacjami. Odeszła bliska jej osoba.

Z miejsca podbiła serca fanów

Mariola od razu zaskarbiła sobie sympatię widzów czwartego sezonu programu „Sanatorium miłości”. Nic dziwnego, Baruk zachwycała swoją energią, pozytywnym podejściem do życia i przebojowością. W programie nie udało jej się znaleźć drugiej połówki, choć fani mieli nadzieję, że między nią a Piotrem może być coś więcej.

Ostatecznie Mariola i Piotr postanowili pozostać przyjaciółmi, bo żadne z nich nie zamierzało przenosić się dla drugiego na inny kontynent. Mariola zaprzyjaźniła się także z Mariolą Różalską, która niedawno odwiedziła przyjaciółkę w Stanach Zjednoczonych. Panie pojawiły się między innymi na święcie Polonii.

To trudny czas dla Marioli Baruk

Niestety ostatnia wiadomość zamieszczona w mediach społecznościowych przez Mariolę Baruk. Kuracjuszka „Sanatorium miłości” mierzy się ze stratą najbliższej jej osoby. W opublikowanym w niedziele poście przyznała, że jej serce pękło.

„Dzisiaj rano moje serce pękło na 1000, a może nawet na milion kawałków i nie da się go posklejać... Żegnaj mamusiu. Będę tęsknić za tobą. Kocham cię bardzo" – napisała pogrążona w żałobie Mariola.

Pod postem pojawiła się lawina komentarzy, w których poruszeni internauci składali Marioli kondolencje i dzielili się wyrazami wsparcia w tym trudnym dla niej okresie.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko złożyć pani Marioli Baruk najszczersze kondolencje, życząc jej dużo siły w tym trudnym okresie.

To też może cię zainteresować: Danuta Holecka zmuszona do przeprosin pod koniec wieczornego wydania „Wiadomości”. Prowadząca serwis wystosowała oficjalne oświadczenie. Co się stało

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Katarzyna Cichopek zdecydowała się na radykalne kroki wobec swojego byłego męża. Potwierdziły się krążące od dłuższego czasu plotki

O tym się mówi: Fani Justyny Żyły nie kryją zdumienia. Była żona skoczka zapadła się pod ziemię. Co się z nią dzieje