O Danucie Holeckiej od kilku dni jest bardzo głośno. Mediom udało się bowiem ustalić, że znana dziennikarka i jedna z czołowych gwiazd TVP za czasów rządów Prawa i Sprawiedliwości dogadała się z przyszłymi władzami stacji i podpisała już wypowiedzenie. Dotychczasowa prowadząca „Wiadomości” już wkrótce zakończy współpracę z nadawca publicznym, a zgodnie z informacjami, które trafiły do sieci po raz ostatni zobaczymy ją na wizji 12 grudnia. Holecka otrzymała też roczny okres wypowiedzenia, a wypowiedzenie podpisani za porozumieniem stron.

Wyszło jednak na jaw, że Holecka nie rozstanie się z TVP błyskawicznie, gdyż miała podpisane dwie umowy, a rozwiązanie dotyczy tylko jednej z nich. Dziennikarka będzie pracować dalej na Woronicza, z tą różnicą, że nie zobaczymy jej na wizji. Dziennikarka wciąż wypełnia jednak swoje obowiązki, a w wydaniu „Wiadomości” 3 grudnia była zmuszona do wykonania zobowiązania TVP wynikającego z przegranej sprawy sądowej. O co chodzi?

Danuta Holecka zmuszona do przeprosin pod koniec wieczornego wydania „Wiadomości”. Prowadząca serwis wystosowała oficjalne oświadczenie. Co się stało

Wyszło na jaw, że TVP bezprawnie wykorzystało zdjęcia jednego ze znanych fotografów, którego zdjęcia bez wiedzy i zgody autora trafiły do jednego z materiałów emitowanych podczas serwisu. Mowa o nagraniu z lutego 2020 roku. Danuta Holecka publicznie odczytała przeprosiny dla fotografa chwile przed zakończeniem programu.

Telewizja Polska Spółka Akcyjna przeprasza pana Bartosza Sadowskiego za wykorzystanie bez jego wiedzy i zgody utworu jego autorstwa w postaci fotografii przedstawiającej Jana Kulczyka opublikowanej podczas dwóch głównych wydań serwisu informacyjnego» Wiadomości« [...] z naruszeniem autorskich praw osobistych pana Bartosza Sadowskiego – wybrzmiały przeprosiny TVP odczytane przez Danutę Holecką, które przytacza serwis Pomponik.

Jak wyszło na jaw, fotograf Bartosz Sadowski walczył z TVP sądownie przez dwa lata. Mężczyźnie zasądzono odszkodowanie i publiczne przeprosiny. TVP przez dłuższy czas miało nie wykonać części prawomocnego wyroku aż od marca 2023 roku. Fotograf musiał czekać na przeprosiny kilka miesięcy.

Jak informował portal "Życie News": PAULINA SMASZCZ ZNÓW OSTRO O BYŁYM MĘŻU I JEGO UKOCHANEJ. GWIAZDA PRZEKONUJE, ŻE MACIEJ KURZAJEWSKI I KASIA CICHOPEK „JUŻ NIE MOGĄ JEJ WYSTRASZYĆ”

Przypomnij sobie: CENY W RESTAURACJI KUBY WOJEWÓDZKIEGO POWALAJĄ NA KOLANA. WIADOMO, ILE TRZEBA BĘDZIE ZAPŁACIĆ ZA WIGILIĘ W LOKALU GWIAZDORA. KOLACJA TYLKO DLA BOGACZY

Portal "Życie News" pisał również: MARTYNIUKOWIE ZBICI Z TROPU PO OGŁOSZENIU PRZEZ SYNOWĄ POWALAJĄCYCH WIEŚCI. ŚLUB ODBYŁ SIĘ ZALEDWIE KILKA TYGODNI TEMU. CO NA TO RODZICE DANIELA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: POWALAJĄCE WIEŚCI Z NIEMIEC. SYTUACJA EPIDEMIOLOGICZNA JEST BARDZO NIEPOKOJĄCA. POJAWIŁ SIĘ NOWY WIRUS, KTÓRY ZBIERA ŻNIWO. CZY CZEKA NAS NOWA ZARAZA