Niezwykle medialny konflikt na linii Paulina Smaszcz – Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek trwa w najlepsze. Gdy para nie reagując publicznie na wywody byłej żony dziennikarza próbuje zachować spokój i pozytywny wizerunek Paulina Smaszcz przyjęła zupełnie inna strategię. Najwyraźniej specjalistka od PR uważnie śledzi medialne doniesienia na swój temat, gdyż zdecydowała się odnieść do artykułów, które trafiły do Internetu. Ich tematem jest Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek. O co poszło tym razem?

Jakiś czas temu gruchnęła wieść o tym, że Paulina Smaszcz miała dostać pismo od prawników pracujących dla Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek. Aktorka ma domagać się zadośćuczynienia za słowa, które padły w kierunku dziennikarza ze strony jego byłej żony. Pozew w sprawie zniesławienia miał już trafić do sądu. Co na to Paulina Smaszcz?

Paulina Smaszcz znów ostro o byłym mężu i jego ukochanej. Gwiazda przekonuje, że Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek „już nie mogą jej wystraszyć”

W tej sprawie w mediach pojawiły się liczne artykuły na temat ewentualnego procesu. Dziennikarze dotarli do informacji o tym, że Smaszcz miała odrzucić oferte mediacji i nie chciała pokojowego rozwiązania sprawy. Przyjaciółka Katarzyny Cichopek utrzymywała, że aktorka ma serdecznie zamieszania wokół swojej osoby wywołanego przez wpisy Smaszcz, a także tego oszczerstw byłej żony Kurzajewskiego kierowanych wobec dziennikarza.

Niedawno w sieci znalazły się liczne artykuły o tym, jak Kasia i Maciej pojawili się na pewnej imprezie, a relacja z tego wydarzenia zamieszczone w sieci została opatrzona hashtagami #friends i #friendsforever”. Tego dla Smaszcz było za dużo. Specjalistka od PR na Instagramie porównała byłego męża i jego ukochaną do bohaterów „Mistrza i Małgorzaty”.

Zbyt mnie straszyli i teraz już przestraszyć mnie nie mogą. "Mistrz i Małgorzata", Michaił Bułkakow - to jest moja odpowiedź na dzisiejsze newsy w mediach plotkarskich, które wygenerowała wasza ulubiona para. A może i nieulubiona w zależności kto co lubi - napisała była żona Macieja.

Jak informował portal "Życie News": TOMASZ LIS ZDECYDOWAŁ SIĘ NA POWAŻNY KROK. BĘDZIE CIĄG DALSZY SPRAWY SĄDOWEJ BYŁEGO NACZELNEGO NEWSWEEKA. DZIENNIKARZ POSTANOWIŁ SIĘ ODWOŁAĆ OD WYROKU

Przypomnij sobie: IGA ŚWIĄTEK CIESZY SIĘ Z ZASŁUŻONEGO ODPOCZYNKU. TENISISTKA NIE POJECHAŁA JEDNAK NA MALEDIWY W POJEDYNKĘ. WŁAŚNIE WYSZŁO NA JAW, KOGO ZABRAŁA NA URLOP

Portal "Życie News" pisał również: NAJNOWSZE WIADOMOŚCI O REKORDZIŚCIE TELETURNIEJU „JEDEN Z DZIESIĘCIU” W NAJNOWSZYM WYDANIU „WIADOMOŚCI” TVP. WYSZŁO NA JAW, CO DZIEJE SIĘ Z MĘŻCZYZNĄ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NOWE INFORMACJE O ROZWODZIE JOANNY OPOZDY I ANTONIEGO KRÓLIKOWSKIEGO. CZY AKTORKA ZDECYDOWAŁA SIĘ ZMIENIĆ ZDANIE W KLUCZOWEJ SPRAWIE. CO SIĘ STAŁO