Jeden z czytelników portalu „Twoja Strona” postanowił podzielić się swoją smutną historią. Autor listu jest ojcem dwóch córek. Z rozpaczą przyznał, że on i jego żona wychowywali je, nie szczędząc serca. Chcieli dać im wszystko, czego sami nie mieli. Niestety już od roku, żadna z córek ich nie odwiedziła.

Staraliśmy się jak mogliśmy

Autor listu przyznaje, że on i jego żona starali się zapewnić córkom wszystko, czego potrzebowały. Chcieli im zapewnić to, na co oni sami nie mogli w młodości liczyć. Oboje nie ukończyli studiów. On pracował jako listonosz, ona jako sprzątaczka w szkole.

Rodzice starali się dać dzieciom nie tylko miłość. Odmawiali sobie wszystkiego, żeby tylko ich dzieci mogły choćby pojechać na wakacje, albo mogły kupić sobie nową książkę, bo obie lubiły czytać. Kiedy ukończyły szkołę średnią, rodzice posłali je na studia do dobrych szkół.

„Zaharowywaliśmy się do upadłego, byle tylko nie zaznały głodu i nie czuły się gorsze od rówieśników z miasta” – napisał poruszony ojciec.

Mężczyzna/YouTube @Ploteczki
Mężczyzna/YouTube @Ploteczki
Mężczyzna/YouTube @Ploteczki

Po studiach obie zaraz wyjechały za granicę

Autor listu przyznał, że zaraz po studiach obie jego córki zdecydowały się wyjechać za granicę. Nie byli na ślubie starszej córki, bo nie było ich stać na zakup biletów lotniczych do Stanów Zjednoczonych. Stwierdza z żalem, że widocznie ich córce nie zależało na ich obecności, bo nawet nie zaproponowała, że mogłaby pokryć koszty podróży, a oni nie chcieli jej prosić o taki wydatek.

„A teraz, gdy na świat przyszedł ich syn, nasz jedyny wnuk, to ból, że nie mogę zobaczyć go na żywo, objąć, porozmawiać... Nawet widzieć go na zdjęciu byłoby czymś cudownym, tyle że żadnego nie dostaliśmy” – napisał.

Zrozpaczeni rodzice zadają sobie pytanie, gdzie popełnili błąd, że nie mają teraz kontaktu ze swoimi córkami.

Mężczyzna/YouTube @Ploteczki
Mężczyzna/YouTube @Ploteczki
Mężczyzna/YouTube @Ploteczki

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Danuta Holecka zmuszona do przeprosin pod koniec wieczornego wydania „Wiadomości”. Prowadząca serwis wystosowała oficjalne oświadczenie. Co się stało

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Fani Justyny Żyły nie kryją zdumienia. Była żona skoczka zapadła się pod ziemię. Co się z nią dzieje

O tym się mówi: Smutne informacje obiegły media. Odszedł aktor z kultowej produkcji „Vabank”. Żegnają go bliscy, przyjaciele i fani jego talentu