Niespodziewana śmierć Gabriela Seweryna była ogromnym ciosem dla wszystkich jego sympatyków. Jak przypomina portal "Goniec", wokół jego odejścia pojawiło się wielu wątpliwości. Fani bohatera "Królowych życia" pytają, czy zrobiono naprawdę wszystko, żeby uratować życie Seweryna? Wiele osób ma co do tego ogromne wątpliwości.

Nie brakuje wątpliwości w sprawie śmierci Gabriela Seweryna

Śmierć Gabriela Seweryna budzi sporo emocji. Wiele osób otwarcie zastanawia się, czy bohater "Królowych życia" otrzymał wystarczającą pomoc. Kilka godzin przed nagłym odejściem 56-latek zrobił live'a, na którym skarżył się na problemy z oddychaniem i ból w klatce piersiowej.

"Przyjechali i co? Boże. Przyjechało pogotowie i cyrki odstawiają, zamiast mi pomóc. Mnie tu dusi i nikt nie chce mi nikt pomóc" - mówił na nagraniu Gabriel Seweryn, wskazując, że służby medyczne nie udzielają mu niezbędnej w tej sytuacji pomocy.

Wspomniane nagranie możecie zobaczyć poniżej.

Rzecznik pogotowia zabiera głos w sprawie Gabriela Seweryna

Dziennikarzu portalu "Fakt" zdecydowali się skontaktować z przedstawicielami Pogotowia Ratunkowego w Legnicy. Z informacji przekazanej przez rzecznika placówki wynika, że nikt nie odmawiał 56-letniemu gwiazdorowi "Królowych życia" udzielenia pomocy, wprost przeciwnie.

"Zespół był na miejscu i chciał udzielić pomocy, ale z uwagi na agresję i grożenie zespołowi ratownictwa medycznemu przez pacjenta i osoby będące na miejscu, zespół nie podjął czynności. Interwencja policji była z uwagi na to, że zespół czuł się zagrożony z powodu gróźb pacjenta i osób będących na miejscu. Tam prawdopodobnie było kilka osób" - przekazał rzecznik.

Wiadomo, że sprawą śmierci Gabriela Seweryna zajmuje się prokuratura. Sekcja zwłok 56-latka ma się odbyć jeszcze w tym tygodniu. O sprawie więcej pisaliśmy tutaj.

Gabriel Seweryn/YouTube @Wiadomości o Celebrytach
Gabriel Seweryn/YouTube @Wiadomości o Celebrytach
Gabriel Seweryn/YouTube @Wiadomości o Celebrytach

Jeśli tylko pojawią się nowe informacje w sprawie, z pewnością was o tym poinformujemy!

To też może cię zainteresować: Ważna informacja dla wszystkich pacjentów w Polsce. GIF zdecydował o pilnym wycofaniu z obrotu popularnego leku przeciwbólowego. Powód jest kluczowy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Smutne informacje obiegły media. Odszedł lubiany aktor. Niemal do samego końca pozostawał aktywny zawodowo

O tym się mówi: Media obiegły zaskakujące informacje na temat ślubu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Może być inaczej, niż wszyscy się spodziewają