Nazwiska Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego nie znikają z pierwszych stron gazet i nagłówków serwisów plotkarskich. Jak przypomina portal "Pomponik", wciąz spekuluje się o możliwej dacie ślubu tej dwójki. Jeden z tabloidów podał zaskakujące szczegóły ceremonii. Ma być ona zupełnie inna, niż wszyscy się spodziewali. Sprawdźcie szczegóły!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie narzekają na brak zainteresowania

O Katarzynie Cichopek głośno zrobiło się po tym, jak ogłosiła rozstanie ze swoim mężem Marcinem Hakielem. Tancerz w jednym z wywiadów zasugerował, że powodem rozstania była zdrada aktorki. Wtedy zaczęły się spekulacje na temat relacji łączących Cichopek z Maciejem Kurzajewskim. Sami zainteresowani długo nie komentowali plotek na swój temat.

W końcu zdecydowali się ujawnić łączące ich uczucie, co w dużej mierze było zasługą Pauliny Smaszcz, która przy okazji życzeń urodzinowych dla Cichopek zdradziła, że wspólnie z Kurzajewskim przebywa w Ziemi Świętej.

Niemal zaraz po ujawnieniu się przez Kurzopków, zaczęto spekulować, kiedy para zdecyduje się na ślub. Plotki podsycał pierścionek zaręczynowy, jaki pojawił się na palcu gwiazdy serialu "M jak miłość".

Paulina Smaszcz, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski/YouTube @Info-Fakty
Paulina Smaszcz, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski/YouTube @Info-Fakty
Paulina Smaszcz, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski/YouTube @Info-Fakty

Ślub Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego już niebawem?

"Super Express" postanowił zwrócić się do tarocisty, żeby ten odpowiedział na pytanie, czy czeka nas ślub Cichopek i Kurzajewskiego. Jego zdaniem relacja pary ma się dobrze, a o ich ślubie dowiemy się już po fakcie.

"Widzę bardzo dużo walki i z jednej strony jest walka z jakąś kobietą, a z drugiej strony jest walka i staranie się o miłość, o utrzymanie tej relacji. I wcale nie mówię, że ta relacja jest w jakimś złym stanie. Nie. Wręcz przeciwnie! Ale mam wrażenie, że jeśli tutaj ma być ślub, to będzie on dosłownie po cichu, żeby nie eskalować konfliktów. Powiedzą o nim po fakcie" - stwierdził tarocista Mateusz z kanału Matt Max Tarot.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski/YouTube @Info-Fakty
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski/YouTube @Info-Fakty
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski/YouTube @Info-Fakty

Jak myślicie, kim jest kobieta, o której mówi tarocista?

To też może cię zainteresować: Tłumy pożegnały Macieja Damięckiego. W trakcie uroczystości żałobnych padły wyjątkowo poruszające słowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rekordzista „Jeden z dziesięciu” postanowił przerwać milczenie po finale teleturnieju. Wiadomo, czy Artur Baranowski kiedyś pojawi się w „Milionerach”

O tym się mówi: Prokuratura zabrała głos w sprawie niespodziewanego odejścia Gabriela Seweryna. Pojawiły się nowe informacje w sprawie