Jedna z czytelniczek portalu "Styl" postanowiła podzielić się swoją historią. Beata chciała uczcić rocznicę ślubu. Przygotowała uroczystą kolację z ulubionym daniem ukochanego. Założyła na tę okazję odświętny strój, ale jej mąż zaraz po pracy położył się do łóżka i po prostu zasnął. Jego tłumaczenie dzień później tylko pogorszyło sytuację. Poznajcie szczegóły!

Wystroiłam się i napracowałam, a on po prostu zasnął!

Beata chciała uczcić 10 rocznicę ślubu w wyjątkowy sposób, tym bardziej że do jej związku wkradła się rutyna. Postanowiła przygotować kolację, wybierając na tę okazję ulubione danie męża. Postawiła też "figlarne wdzianko" i romantyczną atmosferę ze świecami.

"Wyszykowałam się, wypachniłam od stóp do głów i zakręciłam bujne loki. Kocie oko, szmineczka, sexy sukienka i szpileczki z perłami. Wyglądałam obłędnie. W piekarniku czekała pyszna zapiekanka, przygotowałam wino" - relacjonowała w swoim liście.

Niestety wieczór nie potoczył się po myśli Beaty. Mężczyzna wszedł do domu, rzucił krótkie "cześć", po czym padł na łóżko i po prostu zasnął.

Para/YouTube @Czas na historię
Para/YouTube @Czas na historię
Para/YouTube @Czas na historię

Jego tłumaczenie tylko jeszcze bardziej mnie rozłościło

Kiedy rano mąż zobaczył żonę w czerwonej sukience, zamiast słów zachwytu zdobył się na mało przyjemny komentarz. "Byłaś na jakiejś imprezce w nocy? Wyglądasz dziwnie" - powiedział jej mąż. Kobieta przypomniała mu, że wystroiła się dla niego, bo chciała uczcić rocznicę ich ślubu.

On tylko skomentował to, mówiąc, że po dziesięciu latach nie ma już ochoty na randki, czy rocznice. Pogratulował tylko żonie, że ta tyle wytrzymała.

Beata nie widząc innego wyjścia, postanowiła przenocować kilka dni u koleżanki. Jak sama przyznaje, całkiem poważnie zaczęła myśleć o rozwodzie, choć ma nadzieję, że jej nieobecność da mężowi do myślenia.

Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię

Co doradzilibyście Beacie?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Mój mąż po ślubie zmienił się nie do poznania. Podzielił naszą lodówkę na pół i wprowadził grafik odwiedzin dla rodziny i znajomych

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jego występ w programie "Jeden z dziesięciu" zachwycił. Sąsiedzi Artura Baranowskiego zdradzają, jaki jest na co dzień

O tym się mówi: Powalające wieści o jednym z bohaterów „Królowych życia”. Widzowie hitu TTV zaniemówili. Znany celebryta odszedł w wieku zaledwie 56 lat. Co się stało