Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się swoimi wizjami. Jak podaje portal "Super Express", w jednej z najnowszych dostrzegł potężny kryzys, z jakim przyjdzie się mierzyć naszemu krajowi. Padły nazwiska Donalda Tuska i Szymona Hołowni, a także konkretna data. Poznajcie szczegóły!

Krzysztof Jackowski zapowiada poważny kryzys w Polsce

Jasnowidz z Człuchowa podzielił się z dziennikarzami tabloidu swoją najnowszą wizją, która koncentruje się głównie na kwestiach politycznych. Jackowski przekonuje, że już w kwietniu przyszłego roku czeka nas pierwsze poważne tąpnięcie na scenie politycznej i to niezależnie od tego, komu uda się "skleić rząd".

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego kryzys zostanie wywołany nie przez prezydenta Andrzeja Dudę, jak wielu się spodziewa, ale przez obecnego Marszałka Sejmu Szymona Hołownię.

"To jest nowy kwiatek, który nigdy nie był w polityce. On jest świeży. On nie ma nic wspólnego z okrągłym stołem. Jest przebojowy, jego popularność będzie rosła" - przekonuje jasnowidz z Człuchowa, wskazując, że Hołownia może zepsuć plany Tuska, który na zakończenie kariery politycznej, zdaniem Jackowskiego, chce zostać prezydentem.

Warto przypomnieć, że sam Donald Tusk deklaruje, że nie zamierza brać udziału w wyborach prezydenckich.

Krzysztof jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Poważne tąpnięcia na polskiej scenie politycznej

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego rząd koalicyjny utworzony przez Koalicję Obywatelską, Lewicę i Trzecią Drogę będzie kruchy, bo liderzy będą coraz bardziej zazdrośni o rosnącą popularność Szymona Hołowni. Jego zdaniem może to doprowadzić do konieczności rozpisania nowych wyborów parlamentarnych.

Jasnowidz z Czułchowa zapowiada również, że Donald Tusk przestanie być uznawany za "ojca opozycji". Z tej roli także ma "wygryźć" go Hołownia.

Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Co sądzicie o najnowszych zapowiedziach Krzysztofa Jackowskiego? Myślicie, że kreowany przez jasnowidza scenariusz ma szansę się ziścić?

To też może cię zainteresować: Niepokojące wizje Nostradamusa wypełniają się na naszych oczach. Ludzkość czekają wyjątkowo trudne czasy. Czego należy się spodziewać

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Daniel Martyniuk znów na językach wszystkich. Syna króla disco polo ma wielkie plany na przyszłość. Czy Zenek poczuje oddech własnego syna na plecach

O tym się mówi: Synowa Macieja Damięckiego zdobyła się na szczere wyznanie. Tylko najbliżsi aktora o tym wiedzieli