Ze względu na drobne zamieszanie mieszkaniowe, wprowadziła się do nas teściowa. Nie zachwycało mnie to, podobnie jak mojego męża, który zawsze mówił, że zrujnowała jego dzieciństwo.

Poprosiła, żebyśmy pomogli sprzedać jej mieszkanie i kupili jej mały domek za miastem. Wystarczyło na zakup nieruchomości, a nawet jeszcze trochę zostało. Miał duże mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji.

Kobieta/YouTube @Czas na Historię
Kobieta/YouTube @Czas na Historię
Kobieta/YouTube @Czas na Historię

Zależało jej, żeby mieć mały dom, żeby nie musieć dużo sprzątać, ale na pewno z ogródkiem warzywnym. Prace remontowe jeszcze trwają i zajmą jeszcze około dwóch miesięcy. Będzie to trudny czas...

Tym bardziej że ja i teściowa różnimy się jak ogień i woda. Nie znoszę dokładać sobie pracy i wybieram rozwiązania, której tej pracy mi oszczędzą. Do tej pory byłam przyzwyczajona, że w moim domu to ja decyduję o tym, co i jak robię. Od kiedy zamieszkała z nami teściowa, straciłam władzę.

Ostatnio zabroniła mi wieszać mokre pranie na kaloryferze, bo go zepsuję. Powiesiłam pranie na suszarce, wyszłam z pokoju, a kiedy do niego wróciłam, teściowa przewieszała ubrania, bo nie wisiały tak, jak jej zdaniem powinny.

Potem przyczepiła się do tego, że odkurzam podłogi odkurzaczem, nawet te, na których nie ma dywanu. Jednak najwięcej emocji wzbudził mój mop parowy. Dla mojej teściowej stał się on prawdziwym powodem do rozpaczy.

Nie mogła się nadziwić, jak mogę marnować prąd na coś, co da się zrobić zwykłą szmatą, oszczędzając przy tym na rachunkach.

Kobiety/YouTube @Prawdziwe historie
Kobiety/YouTube @Prawdziwe historie
Kobiety/YouTube @Prawdziwe historie

Następnego dnia schowała mi mopa. Na szczęście udało mi się go znaleźć. Już nie mogę się doczekać, kiedy teściowa wreszcie się wyprowadzi!

To też może cię zainteresować: Setki tysięcy seniorów będą mieć powody do dużego zadowolenia w przyszłym roku. Eksperci przewidują duże podwyżki emerytur. Ile będą w stanie zyskać

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Książę William pojawił się w tłumie żałobników. Dla wszystkich był to niezwykle trudne pożegnanie

O tym się mówi: Ruszyła X kadencja Sejmu. W trakcie inauguracyjnego posiedzenia doszło do niecodziennych scen. W centrum wydarzeń Jarosław Kaczyński