Katarzyna Cichopek nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów. Głośno jest o niej od czasu rozstania z Marcinem Hakielem i ogłoszenia związku z Maciejem Kurzajewskim. Jak donosi portal "Pomponik", aktorka dba o to, żeby podobać się swojemu ukochanemu i czuć się dobrze we własnej skórze. Właśnie dlatego oddała się w ręce specjalisty!

Katarzyna Cichopek oddała się w ręce specjalistki

Poczatęk tygodnia Katarzyna Cichopek rozpoczęła dniem wolnym od pracy. Postanowiła więc wybrać się do kosmetyczki, która najpierw sprawdziła, jakie zabiegi będą najlepsze dla skóry partnerki Kurzajewskiego.

Zdaniem ekspertki skóra Katarzyny Cichopek "wymaga rozjaśnienia i wzmocnienia struktury naczyniowej". Aktorka zdecydowała się na bieżąco wszystko relacjonować swoim sympatykom w mediach społecznościowych.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy aktorka przyznaje się do korzystania z różnego rodzaju zabiegów kosmetycznych. Jakiś czas temu przyznała, że zaczęła korzystać z laseroterapii, która pozwala między innymi pobudzić produkcję kolagenu w skórze, ujędraniając ją od środka.

Katarzyna Cichopek u kosmetyczki/Instagram @KatarzynaCichopek
Katarzyna Cichopek u kosmetyczki/Instagram @KatarzynaCichopek
Katarzyna Cichopek u kosmetyczki/Instagram @KatarzynaCichopek

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel spotkają się w sądzie!

Wizyta u kosmetyczki z pewnością była dla Katarzyny Cichopek miłą odskocznią od problemów, z jakimi mierzy się aktorka. Ona i jej były już mąż w 2008 roku wzięli kredyt we frankach na zakup willi na warszawskim Wilanowie. Para bardzo chciałaby pozbyć się nieruchomości, ale wygląda na to, że jeszcze długi czas nie będą mogli tego zrobić.

"Chcieliby go już sprzedać i mieć spokój, ale nie mogą tego zrobić, dopóki nie zakończy się sprawa frankowa. Myśleli, że uda się w tym roku, ale sprawa z bankiem zaczęła się przedłużać" - donosi "Super Express".

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel/YouTube @Plotki 24
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel/YouTube @Plotki 24
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel/YouTube @Plotki 24

Rozprawa, na którą czekali byli małżonkowie, nie doszła do skutku i teraz czekają na wyznaczenie nowego terminu.

To też może cię zainteresować: Książę William pojawił się w tłumie żałobników. Dla wszystkich był to niezwykle trudne pożegnanie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:Ruszyła X kadencja Sejmu. W trakcie inauguracyjnego posiedzenia doszło do niecodziennych scen. W centrum wydarzeń Jarosław Kaczyński

O tym się mówi:Była partnerka Matthew Perry'ego zabrała głos na temat jego niespodziewanego odejścia. "Jest wiele rzeczy, które mi nie pasują"