Jedna z czytelniczek portalu "Styl" postanowiła podzielić się swoją historią. Autorka listu zakochała się ze wzajemnością ze swoim szefem. Ona miała wówczas 25, a on 55 lat. Mężczyzna był wówczas żonaty i miał dzieci w bardzo podobnym wieku do niej. Po rozwodzie wzięli ślub. Niestety ich szczęście trwało tylko dekadę i mężczyzna zmarł.

"Świetnie się razem dogadywaliśmy"

Zrozpaczona Wdowa, jak podpisuje się autorka listu, nie ukrywa, że bardzo kochała swojego męża i różnica wieku nie miała dla nich żadną przeszkodą.

"To była miłość jak z bajki. Ja młoda, dwudziestopięcioletnia, świeżo po studiach, a on szarmancki, dostojny i przystojny właściciel dużej firmy. Kiedy mnie zatrudniał, widziałam błysk w jego oko. To musiało skończyć się romansem" - napisała w swoim liście.

Kobieta dodała, że jej partner zdecydował się odejść od żony, z którą od lat mu się nie układało. Ona była tylko impulsem, który dał mu siłę podjąć ostateczny krok, z którym nosił się od bardzo dawna.

Para/YouTube @EKSTRA NEWS
Para/YouTube @EKSTRA NEWS
Para/YouTube @EKSTRA NEWS

Zmarł o wiele za wcześnie

Ich małżeństwo zakończyła śmierć Romka, dziesięć lat po tym, jak się poznali. Autorka listu przyznała, że mieli jeszcze wiele wspólnych planów. Po odejściu ukochanego pogrążyła się w żałobie. Dzieci jej zmarłego męża zdawały się skupiać bardziej na spadku po ojcu, niż na tym, że odszedł.

Dorosłe dzieci zmarłego przyszli do wdowy i kazali jej wyprowadzić się z domu, w którym mieszkała z mężem. Uznali, że wszystko, co należało do ojca, powinno przypaść wyłącznie im. Zrozpaczona wdowa jest oburzona zachowaniem dzieci męża i formowanymi przez nich zarzutami o to, że zależało jej tylko na jego pieniądzach.

Kobieta zapowiada, że będzie walczyła ze swoimi pasierbami o spadek, bo jest pewna, że jej zmarły mąż nie chciałby, żeby teraz "biedowała". Jej zdaniem to jedyne słuszne podejście.

Kobieta/YouTube @Czas na Historię
Kobieta/YouTube @Czas na Historię
Kobieta/YouTube @Czas na Historię

Zgadzacie się z tym?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Wróciłam do domu i zastałam w nim teściową. To, co usłyszałam od męża, wbiło mnie w podłogę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Seweryn Nowak z programu "Rolnik szuka żony" prosi swoich sympatyków o pomoc. Uczestnik miłosnego show stracił wszystko

O tym się mówi: Smutne wieści dla fanów polskich seriali. Odszedł aktor znany z takich produkcji jak "Świat według Kiepskich", czy "Pensjonat nad rozlewiskiem"