Seweryn Nowak był jednym z uczestników 6 sezonu programu "Rolnik szuka żony". Jak podaje portal "Pomponik", rolnika dotknęła ogromna tragedia. W pożarze stracił cały swój dobytek. Sytuacja jest naprawdę trudna.

Seweryn Nowak szukał miłości w "Rolnik szuka żony"

Seweryn Nowak wziął udział w programie "Rolnik szuka żony", w którym nie udało mu się znaleźć miłości. Szczęście uśmiechnęło się do niego już po zakończeniu miłosnego show TVP. Poznał Magdę, z którą stanął na ślubnym kobiercu w czerwcu 2022 roku. Kilka miesięcy temu małżonkowie powitali na świecie swoje pierwsze dziecko.

"Zmiany są widoczne. Jest nowy członek rodziny i nowe wyzwania, ale dajemy radę" - powiedział Seweryn Nowak w programie "Pytanie na śniadanie", w którym gościł jakiś czas temu.

Niestety ostatnio rodzinę rolnika spotkała ogromna tragedia. Cały dobytek rodziny Nowaków strawił pożar.

Seweryn Nowak stracił wszystko

Rodzina Seweryna Nowaka prowadzi gospodarstwo rolne oraz agroturystykę w miejscowości Chwalimie. Niestety w nocy z 11 na 12 listopada w jednym z budynków, który wynajmowali w ramach agroturystyki, wybuchł pożar. O wszystkim opowiedziała Magda Nowak na swoim profilu na Instagramie.

"Wiata, a inaczej sala letnia, w której odbywała się impreza, stanęła w płomieniach mimo stałej kontroli komina. Zawiodła wyobraźnia ludzi trzecich, którzy wynajęli obiekt. Konstrukcja sali grozi zawaleniu, żadne z okien nie wytrzymało tak wysokiej temperatury, podłoga także nie przetrwała. Okna spadały z dachu" - napisała żona rolnika.

Relacja Magdaleny Nowak/ Instagram @mos_madeleine_nova
Relacja Magdaleny Nowak/ Instagram @mos_madeleine_nova
Relacja Magdaleny Nowak/ Instagram @mos_madeleine_nova

Magda nie ukrywała, że patrzenie na to, co działo się z budynkiem, wyciskało im łzy z oczu. Jakby tego było mało, Nowakowie nie mogą nawet liczyć na to, że pieniądze z ubezpieczenia będą w stanie pokryć powstałe straty. Dlatego też poszkodowani małżonkowie zdecydowali się założyć specjalną zbiórkę.

Jak podkreślają Nowakowie, liczą nie tylko na wsparcie finansowe, ale także pomoc choćby w formie materiałów budowlanych, czy pomocy fachowców.

Mamy nadzieję, że już niebawem będziemy mogli przekazać wam dobre wiadomości od rodziny Seweryna Nowaka.

To też może cię zainteresować:Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zmuszeni do stawienia się w sądzie. Byli małżonkowie mają na głowie poważny problem majątkowy. Mowa o milionach złotych

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ksiądz skonfrontował krążące w Internecie przekonania. Kapłan z TikToka zabrał głos w sprawie. Wiadomo już, co dzieje się z duszą, gdy ją opłakujemy

O tym się mówi: Światowe media obiegło najnowsze zdjęcie Celine Dion. Trudno uwierzyć w to, jak wygląda artystka