Celin Dion ma rzesze wiernych fanów, którzy wciąż mają nadzieję, że artystka, której skala głosu obejmuje cztery oktawy, wróci kiedyś na scenę. To marzenie może się jednak nie spełnić, bo jak przypomina portal "Super Express", Dion cierpi na tzw. zespół sztywności uogólnionej. To właśnie z powodu tego schorzenia artystka odwołała koncerty planowane na bieżący i przyszły rok. Wycofała się też z życia publicznego. Teraz media obiegło najnowsze zdjęcie piosenkarki.

Poważna choroba nie pozwala Celin Dion wyjść na scenę

Celine Dion podzieliła się smutną diagnozą pod koniec 2022 roku w nagraniu zamieszczonym w jej mediach społecznościowych. Schorzenie objawia się nagłą i niekontrolowaną sztywnością mięśni. Może ona wystąpić w reakcji na różnego rodzaju bodźce jak choćby hałas, dotyk, czy stres.

We wspomnianym nagraniu piosenkarka poinformowała, że ze względu na chorobę zmuszona jest odwołać trasę koncertową zaplanowaną na 2023 rok. W maju bieżącego roku artystka odwołała koncerty zaplanowane na przyszły rok.

"Niestety te spazmy wpływają na każdy aspekt mojego codziennego życia, czasami powodują trudności w chodzeniu i nie pozwalają mi używać strun głosowych do śpiewania w sposób, do którego jestem przyzwyczajona" - przekazała Celine Dion.

To pierwsze takie zdjęcie Celine Dion od dawna

Rodzina i bliscy piosenkarki wskazywali, że Dion robi wszystko, żeby wrócić do w miarę normalnego funkcjonowania w codzienności. Regularnie ćwiczy i stosuje się do zaleceń lekarzy, pod których opieką pozostaje. Wiele wskazuje na to, że przynosi to całkiem niezły efekt. Świadczy o tym najnowsze zdjęcie Celine Dion.

Gwiazda pojawiła się wspólnie z synami na meczu hokejowym w Las Vegas, o czym poinformowała na swoim instagramowym profilu. Fani przyjęli zdjęcie gwiazdy z ogromną radością i nadzieją.

"Tak długo czekaliśmy, by znów Cię zobaczyć" - pisali w komentarzach fani piosenkarki. Inni dodawali, że mają nadzieję, że leczenie da pozytywny efekt i pozwoli gwieździe wrócić na scenę.

Też macie taką nadzieję?

To też może cię zainteresować: Ewa Błaszczyk podzieliła się ważnymi wieściami dotyczącymi córki. "Dopiero teraz mam poczucie, że coś może uda się dla niej zrobić"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Obsada "Przyjaciół" przerwała milczenie po niespodziewanym odejściu Matthew Perry'ego. "Z czasem powiemy więcej, o ile będziemy w stanie"

O tym się mówi: Cała Polska żyje bulwersującą sprawą 6-letniego Olka z Gdyni. Do mediów trafiły najnowsze informacje. Wojsko zajęło się mamą i rodzeństwem chłopca