Jestem po sześćdziesiątce i od ośmiu lat pracuję za granicą. Pod moją nieobecność mojego mieszkania dogląda córka. Wysyłam jej pieniądze na opłacenie rachunków. Zdecydowałam, że dopóki mam jeszcze siłę pracować, będę to robić. Chcę odłożyć pieniądze, żeby na starość nie być ciężarem dla moich dzieci.

Doczekałam się dwójki dzieci. Syn ma teraz 43. a córka 37. lat. Mój syn ożenił się i dał mi dwójkę wnucząt. Mieszka z rodziną w domu teściów. Mają sporą nieruchomość i spokojnie wszyscy się tam mieszczą, nie wchodząc sobie przy tym w drogę.

Kobieta/YouTube @Czas na Historię
Kobieta/YouTube @Czas na Historię
Kobieta/YouTube @Czas na Historię

Córka po ślubie nadal mieszkała ze mną. Niestety jej małżeństwo skończyło się dwa lata po ślubie. Teraz jest sama i mieszka w moim mieszkaniu. Niestety moja córka nie ma dobrego podejścia do życia. Często zmienia pracę. Na żadnej posadzie nie zagrzała miejsca dłużej niż trzy miesiące.

Mieszka u mnie za darmo, bo wysyłam jej pieniądze na utrzymanie mieszkania. Wysyłam jej ciuchy, które tu kupuję, a ona i tak skarży się mojej siostrze, że w ogóle jej nie pomagam! Raz nawet siostra zadzwoniła do mnie w tej sprawie i próbowała mi robić z tego powodu awantury.

Powiedziałam im jasno, że ja zarabiam pieniądze i nie mam obowiązku ich nikomu przekazywać. Zarabiam na swoją przyszłość, żebym nie musiała nikogo prosić o wsparcie. Teraz też nie zamierzam sobie niczego odmawiać. Mam ochotę wyjść do restauracji, to idę. Mam ochotę iść do fryzjera, to idę i nikomu nic do tego!

Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię

Koleżanki, z którymi pracuję, są znacznie bardziej oszczędne. Odkładają każdy zarobiony grosz i wysyłają swoim dzieciom, ale ja nie zamierzam tak żyć. Każdy może zarabiać na siebie! Dotyczy to także moich dzieci, które są dorosłe i mają dwie zdrowe ręce. Spokojnie mogą się o siebie zatroszczyć!

Zgadzacie się ze mną?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Ojciec poprosił syna, żeby zabrał go do domu na święta. Nie zrobił tego. Kiedy przyszedł odwiedzić ojca, serce mu pękło

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Anna Mucha nie kryła emocji. Wszystko po pytaniu o jej włosy. Odpowiedź aktorki zaskakuje

O tym się mówi:Ewa Błaszczyk podzieliła się ważnymi wieściami dotyczącymi córki. "Dopiero teraz mam poczucie, że coś może uda się dla niej zrobić"