W miniony piątek świat show biznesu i miliony fanów serialu "Przyjaciele" opłakiwały niespodziewaną śmierć Matthew Perry'ego. Aktor, który stał się znany jako Chandler Bing, zmarł 28 października w wyniku zatrzymania akcji serca. Kameralny pogrzeb odbył się w Forest Lawn Memorial Park w Los Angeles, w bezpośrednim sąsiedztwie studia Warner Bros, gdzie kręcono ten kultowy serial. Na ceremonii pojawiła się cała obsada "Przyjaciół", by pożegnać swojego przyjaciela i współpracownika.

Śmierć Gwiazdy "Przyjaciół"

Matthew Perry był ikoną kultowego serialu "Przyjaciele", w którym wcielił się w postać Chandlera Binga, zdobywając uznanie widzów na całym świecie. Niestety, 54-latek zmagał się z problemami zdrowotnymi i uzależnieniem przez wiele lat, ale zdawało się, że w ostatnich okresie odnajdował swoją równowagę. Niestety, zatrzymanie akcji serca odebrało światu talent i humor, które Perry przynosił na ekranie.

Kameralny зogrzeb

Pogrzeb Matthew Perry'ego odbył się na słynnym cmentarzu Forest Lawn Memorial Park, który znajduje się nieopodal Wzgórza Hollywood, w bezpośrednim sąsiedztwie studia Warner Bros, gdzie kręcono "Przyjaciół". To miejsce wydawało się idealne do pożegnania aktora, którego rola Chandlera Binga na zawsze wpisała się w historię telewizji.

Na ceremonii pogrzebowej obecni byli bliscy Perry'ego, włączając w to jego przyjaciel i byli koledzy z planu "Przyjaciół" - Jennifer Aniston, Courteney Cox, David Schwimmer, Matt LeBlanc i Lisa Kudrow. Trumnę niosła rodzina Matthew, a całe pożegnanie było niezwykle kameralne, co oddawało charakter i życie samego aktora - pełne ciepła i przyjaźni.

Dziedzictwo Matthew Perry'ego

Matthew Perry pozostawił niezatarte wrażenie na fanach "Przyjaciół" i przyczynił się do sukcesu tego kultowego serialu. Jego talent i niezapomniana rola Chandlera Binga na zawsze zostaną w naszej pamięci. Choć aktor odszedł zbyt wcześnie, jego dziedzictwo w świecie rozrywki będzie żyć wiecznie.

Jak informował portal "Życie News": Z życia wzięte. Synowa kazała teściowej spakować swoje rzeczy. Kiedy wysiadły z samochodu, seniorka zaczęła płakać

Przypomnij sobie: Kościół katolicki idzie z duchem czasu. Zaktualizowano listę grzechów. Z czego należy się spowiadać