Znam mojego męża od dzieciństwa. Wychowywaliśmy się na tym samym podwórku. Razem chodziliśmy do kolejnych szkół. Razem poszliśmy też na uniwersytet. Zdecydowaliśmy się pobrać. Trzy miesiące temu na świat przyszedł nasz synek.

Z mężem układa mi się świetnie. Rozumiemy się bez słów. Kocham go i wiem, że on kocha nas. Niestety nie wszystko jest tak, jak powinno - wszystko przez moją teściową i jej córkę. Podrzucają do mnie dziecko mojej szwagierki przy każdej okazji.

Kobieta i dziecko/YouTube @Czas na historię
Kobieta i dziecko/YouTube @Czas na historię
Matka i dziecko/YouTube @Czas na historię

Za nic mają to, że mam małe dziecko i nie mam już ani siły, ani czasu na zajmowanie się nieswoją pociechą. Tyle razy im odmawiałam, ale oni nic sobie z tego nie robią. Nawet mój mąż próbował im przemówić do rozsądku, ale nie trafiają do nich żadne racjonalne argumenty.

Pojawiają się bez zapowiedzi. Mówią, że zostawią mi dziecko na pięć minut, a potem nie ma ich przez cały dzień. Ostatnio moja szwagierka przeszła samą siebie. Pojechała na wczasy ze swoim nowym chłopakiem, a dziecko zostawiła u mnie. Zostawiła go w pokoju, kiedy ja karmiłam swojego syna i po prostu wyszła.

Nie miałam innego wyjścia, wzięłam dzieciaki i pojechałam do teściowej. Chciałam, żeby zajęła się wnukiem. Powiedziała, że nie może go wziąć ze sobą na wieś, bo jest zimno i może się rozchorować. Powiedziałam, że mam to gdzieś. Jeśli jej córka nie chce się zajować dzieckiem, to niech ona się tym martwi.

Stałam się teraz wrogiem numer jeden zarówno dla mojej teściowej, jak i dla szwagierki. Nie zamierzam się jednak tym przejmować. Jeśli siostra mojego męża zdecydowała się na dziecko, niech się nim opiekuje!

Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię

Mam rację?

To też może cię zainteresować:Z życia wzięte. Nie mogę się rozwieść, bo mąż zażąda ode mnie alimentów. Mam za swoje. Po co wychodziłam za mąż za rencistę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Światło dzienne ujrzały szczegóły rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Aktorka miała przyznać się do zdrady. Co jeszcze wiadomo

O tym się mówi: Światowe media obiegło najnowsze zdjęcie Celine Dion. Trudno uwierzyć w to, jak wygląda artystka