Jak informuje portal "Pomponik", była żona Kamila Durczoka postanowiła podzielić się smutnym wspomnieniem. Na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie, na którym widać zmarłego dziennikarza. Fotografia została wykonana w 1993 roku.

Marianna Dufek zamieściła w sieci wyjątkowe zdjęcie

Marianna Dufek i Kamil Durczok byli małżeństwem przez dwadzieścia lat. Ich małżeństwo oficjalnie zakończyło się w 2017 roku. Po śmierci dziennikarza jego była żona chętnie wraca do przeszłości i publikuje w mediach społecznościowych zdjęciami z przeszłości. Ostatnio opublikowała zdjęcie byłego męża.

Fotografia została wykonana w 1993 roku, kiedy był redaktorem naczelnym katowickiego radia TOP FM. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci wspominali nie tylko dorobek zawodowy dziennikarza, jak i jego samego.

"Pięknie Pani wspomina byłego męża. Jestem pełna podziwu" - pisali internauci pełni podziwu dla Marianny Dufek.

Śmierć, której nikt się nie spodziewał

Kamil Durczok zmarł 16 listopada 2021 roku w wieku zaledwie 53. lat. Z komunikatu wydanego przez Uniwersyteckie Centrum Klinicznym im. prof. Kornela Gibińskiego w Katowicach wynika, że dziennikarz zmarł na skutek "zaostrzenia się choroby przewlekłej i zatrzymania krążenia".

Przez wiele lat Kamil Durczok był wymieniany w gronie najlepszych dziennikarzy. Przez lata był twarzą TVP, a później TVN. Z ostatnią stacji rozstał się w atmosferze skandalu. To był początek jego medialnego upadku.

Durczok zmagał się z uzależnieniem, problemami zdrowotnymi, a także problemami z prawem. Śmierć przyszła wtedy, gdy wydawało się, że dziennikarz zaczyna wychodzić na prost. Ruszał właśnie z projektem "Durczokracja".

To też może cię zainteresować: Ewa Błaszczyk podzieliła się ważnymi wieściami dotyczącymi córki. "Dopiero teraz mam poczucie, że coś może uda się dla niej zrobić"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Grób Anny Przybylskiej tonął w zniczach. Na mogile uwielbianej aktorki zabrakło miejsca na lampiony

O tym się mówi: Czas przygotować się na drastyczną zmianę pogody. Nad Polskę dotarł front przez który aura zmieni się o 180 stopni. To, co zobaczymy za oknem przerazi