Jak przypomina portal "Super Express", niedawno obchodziliśmy 9. rocznicę śmierci Anny Przybylskiej. Aktorka zmarła w wieku zaledwie 35. lat po heroicznej walce z nowotworem trzustki. Widzowie pokochali ją nie tylko za jej talent, ale i za jej autentyczność. Dowodem na to, jak wielka była sympatia dla Przybylskiej wymownie świadczy widok jej grobu w Dniu Wszystkich Świętych. Mogiła aktorki tonęła w kwiatach i zniczach.

Pamięć o Annie Przybylskiej nadal żywa

Anna Przybylska cieszyła się ogromną sympatią widzów. Do dziś pamiętamy jej zaraźliwy uśmiech i ogromny talent. Wstrząsem dla jej bliskich i fanów była wiadomość, że aktorka mierzy się ze złośliwym nowotworem trzustki. Nikt jednak nie tracił nadziei na to, że Przybylska wyjdzie cało z opresji. Niestety los napisał inny scenariusz.

Aktorka przegrała batalię o życie. Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Zostawiła po sobie pogrążonych w żałobie partnera, trójkę ich dzieci oraz mamę i siostrę. Jej ciało spoczęło w rodzinnym grobie na gdyńskim cmentarzu pod wezwaniem św. Michała Archanioła w Gdyni. Żegnali ją najbliżsi, przyjaciele, współpracownicy i rzesze fanów.

W Dniu Wszystkich Świętych mogiłę aktorki odwiedzili nie tylko najbliżsi, ale także tłumy jej sympatyków.

Anna Przybylska / YouTube::  TVP VOD
Anna Przybylska / YouTube:: TVP VOD
Anna Przybylska / YouTube:: TVP VOD

Grób Anny Przybylskiej tonął w zniczach

Jak donosi tabloid, w godzinach popołudniowych trudno było znaleźć na mogile Anny Przybylskiej miejsce, żeby postawić na niej znicz. Ci, którzy chcieli zapalić światełko aktorce, kładł znicze wokół grobu. Widok grobu Przybylskiej tonącego w kwiatach i zniczach robi ogromne wrażenie.

Zdjęcia grobu Anny Przybylskiej znajdziecie tutaj.

Anna Przybylska/YouTube @Aktualności 360
Anna Przybylska/YouTube @Aktualności 360
Anna Przybylska / YouTube @Aktualności 360

To też może cię zainteresować: Tak we Wszystkich Świętych wyglądał grób Piotra Woźniaka-Staraka. Widok mogiły producenta porusza

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Obsada "Przyjaciół" przerwała milczenie po niespodziewanym odejściu Matthew Perry'ego. "Z czasem powiemy więcej, o ile będziemy w stanie"

O tym się mówi: Cała Polska żyje bulwersującą sprawą 6-letniego Olka z Gdyni. Do mediów trafiły najnowsze informacje. Wojsko zajęło się mamą i rodzeństwem chłopca