Jak przypomina portal "O2", Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku łodzi na jeziorze Kisajno w sierpniu 2019 roku. Grób producenta filmowego znajduje się na warszawskich Starych Powązkach. W dniu Wszystkich Świętych na mogile męża Agnieszki Woźniak-Starak można było zobaczyć białe chryzantemy w donicach oraz wiele zapalonych zniczy.

Tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka

Do dramatycznego wypadku na jeziorze Kisajno doszło 18 sierpnia 2019 roku. Z łodzi Piotra Woźniaka-Staraka wypadły do wody dwie osoby. Jedną z nich był sam producent, drugą kelnerka pracująca w barze, w którym do późna bawił się Woźniak-Starak. Kobiecie udało się dopłynąć do brzegu.

Tyle szczęścia nie miał mąż Agnieszki Woźniak-Starak. Jego ciała poszukiwano przez 5 dni. Kiedy je odnaleziono, sprawdził się najczarniejszy scenariusz - 39-letni producent filmowy zginął. Jego ciało spoczęło najpierw na terenie rodzinnej posiadłości w Fuledzie. Jednak po licznych zastrzeżeniach, że miejsce to nie spełnia wymogów sanitarnych, szczątki przeniesiono.

Piotr Woźniak-Starak/YouTube @Onet100
Piotr Woźniak-Starak/YouTube @Onet100
Piotr Woźniak-Starak/YouTube @Onet100

Tak wyglądał grób Piotra Woźniaka-Staraka w Dniu Wszystkich Świętych

Szczątki Piotra Woźniaka-Staraka zostały złożone w grobie na Starych Powązkach w Warszawie. Początkowo jego mogiła miała dość tradycyjny wygląd, jednak z czasem zdecydowano się postawić okazałe mauzoleum w jasnych kolorach, za którego przygotowanie odpowiadali architekci z Włoch.

We Wszystkich Świętych grób tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka odwiedzili dziennikarze portalu "O2". Przed mauzoleum ustawiono kilka doniczek z białymi chryzantemami. Płonęły też znicze, zarówno te przymocowane do misternie wyrzeźbionych uchwytach, jak i te postawione przed nim. Widok robił wrażenie. Zdjęcia możecie zobaczyć tutaj.

Grób Piotra Woźniaka-Staraka/YouTube @Rozrywka
Grób Piotra Woźniaka-Staraka/YouTube @Rozrywka
Grób Piotra Woźniaka-Staraka/YouTube @Rozrywka

To też może cię zainteresować: Jarosław Jakimowicz przyłapany w gmachu TVP. Czy to zapowiedź powrotu aktora do stacji

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Obsada "Przyjaciół" przerwała milczenie po niespodziewanym odejściu Matthew Perry'ego. "Z czasem powiemy więcej, o ile będziemy w stanie"

O tym się mówi:Przeprowadzono sekcję zwłok Matthew Perry'ego. Co udało się na ten moment ustalić