Jedna z czytelniczek portalu "Styl" postanowiła podzielić się swoją historią. 67-letnia Basia przygotowała na Wszystkich Świętych mnóstwo jedzenia. Chciała ugościć swoje dzieci, które na co dzień mieszkają 300 kilometrów od niej. Przygotowała bigos, rosół, kotlety schabowe mając nadzieję, że jej bliscy docenią jej starania. "Niestety, zostałam sama z lodówką pełną jedzenia. Gdzie popełniłam błąd?" - napisała w swoim liście.

Włożyłam w to mnóstwo pracy. Wszystko poszło na darmo

Basia nie ukrywa, że całe dwa dni poprzedzające 1 listopada spędziła w kuchni na gotowaniu. Przygotowała dla swoich dzieci pyszny bigos, rosół i kotlety schabowe. Stwierdziła, że na pewno będą głodni, w końcu będą mieli za sobą długą podróż.

67-latka upiekła dwa ciasta, zrobiła sałatkę jarzynową, którą tak uwielbia jej zięć. Wysprzątała cały dom. Niestety dzieci nie doceniły jej starań. Córka stwierdziła, że jest na diecie i nie może jeść niczego tłustego, ani słodkiego. Jej zięć co prawda starał się zjeść, ale jak stwierdził, nie jest w stanie przejeść tego wszystkiego sam.

Posiłek, rodzina/YouTube @Ekstra News
Posiłek, rodzina/YouTube @Ekstra News
Posiłek, rodzina/YouTube @Ekstra News

Nie chcieli niczego wziąć

Basia chciała dzieciom zapakować przygotowane jedzenie do pojemników, żeby po powrocie mogli zjeść. Nie przyjęli jej propozycji, nie podając żadnych racjonalnych powodów.

"Powinni być wdzięczni, a oni powiedzieli, że przecież dawali mi znać, żebym niczego szczególnego nie szykowała, bo wpadną tylko na kilka godzin!" - napisała 67-latka.

Basia nie ukrywa, że zwiodło ją zachowanie córki i zięcia. Nie tylko nie uszanowali pieniędzy, jakie wydała na zakup produktów, ale także pracy, jaką włożyła w przygotowanie tego wszystkiego. "Dziwi mnie to młode pokolenie" - skwitowała seniorka.

Kobieta/YouTube @Ekstra News
Kobieta/YouTube @Ekstra News
Kobieta/YouTube @Ekstra News

A wy, co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Ewa Błaszczyk podzieliła się ważnymi wieściami dotyczącymi córki. "Dopiero teraz mam poczucie, że coś może uda się dla niej zrobić"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Przyjęłam siostrę z rodziną do własnego domu. Kiedy wróciłam wieczorem z pracy, aż krzyknęłam z przerażenia

O tym się mówi: Światło dzienne ujrzały szczegóły rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Aktorka miała przyznać się do zdrady. Co jeszcze wiadomo