Jak przypomina portal "Super Express", opinią publiczną wstrząsnęła informacja o śmierci Cezarego Olszewskiego. 42-letni tancerz brał udział w "Tańcu z gwiazdami", a nawet sięgnął po kryształową kulę wspólnie z Magdaleną Walach. Głos w sprawie śmierci Olszewskiego zabrała także Anna Wendzikowska, która miała okazję występować wspólnie z nim na parkiecie.

Nie żyje Cezary Olszewski

Śmierć Cezarego Olszewskiego wywołała w sieci ogromne poruszenie. 42-letni tancerz został znaleziony martwy w pokoju jednego z hoteli w Ostrołęce. Na miejsce wezwano służby. Kom. Tomasz Żerański z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce przekazał portalowi "Moja Ostrołęka", że:

"Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności wyjaśniające. Ustalana będzie także przyczyna zgonu mężczyzny".

Cezary Olszewski/YT @Echo Dnia Świętokrzyskie
Cezary Olszewski/YT @Echo Dnia Świętokrzyskie
Cezary Olszewski/YT @Echo Dnia Świętokrzyskie

Anna Wendzikowska żegna Cezarego Olszewskiego

Jedną z osób, które postanowiły pożegnać Olszewskiego, jest Anna Wendzikowska.

"Czarek… Jestem w szoku… Był moim partnerem w turnieju tańca Pro-Am 11 lat temu… Fantastycznie się razem bawiliśmy..." - zaczęła swój wpis dziennikarka, dodając, że choć ich drogi się rozeszły "byli sobie bardzo bliscy".

Wendzikowska zapewniła, że zmarły tancerz zawsze będzie miał specjalne miejsce w jej sercu. Podkreśliła również, że nie widzi sensu w jego śmierci.

Poruszenia niespodziewanym odejściem Cezarego Olszewskiego nie krył również Augustin Egurrola, który przez wiele lat współpracował z tancerzem. "Jestem w szoku. Cezary był niezwykle pozytywnym, ambitnym, fajnym i utalentowanym chłopakiem (...) Nie mogę uwierzyć w to, co się wydarzyło. Był bardzo młody, bo dopiero miał 42 lata" - powiedział choreograf.

Jeśli pojawią się nowe informacje o sprawie, z pewnością was o tym poinformujemy.

To też może cię zainteresować: Wyszło na jaw, ile pieniędzy miesięcznie wydaje ojciec Tadeusz Rydzyk. Redemptorysta sam zdradził koszty utrzymania. Jest apel o pomoc do wiernych

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tych rzeczy nie powinno się robić na cmentarzu. Złamanie tych zasad może mieć przykre konsekwencje

O tym się mówi: Jarosław Jakimowicz przyłapany w gmachu TVP. Czy to zapowiedź powrotu aktora do stacji