Doczekaliśmy się z mężem jednego syna i staraliśmy się mu niczego nie odmawiać. Siedem lat temu zdecydował się założyć rodzinę. Pozwoliłam im zamieszkać w mieszkaniu po mojej mamie, które wcześniej wynajmowałam. Bardzo lubiłam synową.

Cieszyłam się, kiedy na świecie pojawiły się bliźniaczki. Uwielbiałam moje wnuczki. Niestety po narodzinach dzieci małżeństwo Natalii i Daniela zaczęło przechodzić kryzys. Natalka skarżyła się, że jej mąż się zmienił. Myślałam, że przesadza, starałam się ją przekonać, że nie ma się czego obawiać. Bardzo się myliłam.

Kobiety/YouTube @Historie Życiowe
Kobiety/YouTube @Historie Życiowe
Kobiety/YouTube @Historie Życiowe


Syn znalazł sobie kochankę. W końcu zdecydował się dla niej zostawić swoją rodzinę. Nie mogłam w to uwierzyć! Zostawił żonę po pięciu latach małżeństwa z dwójką dzieci. Natalia przyjęła jego słowa o odejściu ze spokojem, choć wiem, że bardzo cierpiała.

Pewnie uznacie, że jestem okropna, ale uznałam, że Natalia powinna teraz liczyć na pomoc ze strony swoich rodziców. Dałam jej dwa miesiące na znalezienie nowego mieszkania. Uznałam, że mieszkanie, które do tej pory znów będę wynajmowała.

Natalia nie ukrywała, że moja decyzja mocno ją zaskoczyła i rozczarowała. Nie miała pojęcia, gdzie się podzieje, sama z dwójką dzieci. Przypomniała mi, że dziewczynki mają tu przedszkole, swoje koleżanki i całe życie. Liczyłam na to, że moja synowa zrozumie. To było moje mieszkanie.

Miesiąc później Natalia przeprowadziła się do rodziców. Od tego czasu jej nie widziałem. Nie odbiera moich telefonów. Całkowicie zablokowała mój numer. Próbowałam z nią rozmawiać przez syna, bo porozumiewają się w kwestii alimentów.

Kobieta/YouTube @Ploteczki
Kobieta/YouTube @Ploteczki
Kobieta/YouTube @Ploteczki

Tęsknię za moimi wnuczkami. Nie wiem, co robić? Chcę do nich pojechać i porozmawiać. Może uda nam się poprawić relacje.

Myślicie, że mam jeszcze szanse naprawić nasze relacje?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Ukrywałem przed żoną, że nie mogę mieć dzieci. Nie kryłem zdumienia, gdy oświadczyła mi, że jest w ciąży

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Takich zachowań należy unikać na cmentarzu. Jest to szczególnie ważne w Dniu Wszystkich Świętych

O tym się mówi: Najnowsze informacje o sprawie 5-letniego Maurycego z Poznania. 71-letni nożownik nie został przesłuchany. Wiadomo, dlaczego podjęto taka decyzję