Jak przypomina portal "Goniec", o pani Dominice Clarke Polacy usłyszeli w lutym ubiegłego roku, kiedy urodziła pięcioraczki. Od tamtego czasu kobieta regularnie dzieli się z internautami szczegółami życia jej licznej rodziny. W jednym z nagrań wróciła wspomnieniami do swojego pobytu w szpitalu. Przyznała, że to, co usłyszała wówczas od lekarza, zwaliło ją z nóg.

Całkiem spora gromadka

Dominika i Vincent Clarke'owie wychowywali siedmioro dzieci. Para marzyła o jeszcze jednym potomku i marzenie to spełniło się aż po pięciokroć! W lutym ubiegłego roku w jednym z krakowskich szpitali urodziły się pięcioraczki, trzy dziewczynki i dwóch chłopców. Niestety kilka dni po narodzinach mały Henry zmarł. Drugi chłopiec musiał zaś przejść operację serca.

Po porodzie także pani Dominika musiała się poddać operacji stawu kolanowego. Jej kolano obciążone zarówno ostatnią, jak i poprzednimi ciążami, zwyczajnie nie wytrzymało. Po zabiegu mama pięcioraczków musiała poruszać się na wózku inwalidzkim.

Teraz regularnie zamieszcza w mediach społecznościowych filmy i zdjęcia dokumentujące jej codzienność. Czasem wraca także do przeszłości. Tak było w ostatnim nagraniu.

Te słowa lekarza zwaliły ją z nóg

Pani Dominika nie ukrywa, że czas pobytu jej maluszków w szpitalu był niezwykle trudny. Rodzice jeździli zw wsi Puchacze (woj. podkarpackie) do Krakowa (woj. małopolskie), pokonując w sumie 60 tysięcy kilometrów i spędzając w trasie około 700 godzin. Nie był to łatwy czas, bo z jednej strony chcieli spędzać z maluchami czas w szpitalu, z drugiej dzieci czekały też w domu.

"Byłam silna, dopóki nie zadzwonił do mnie lekarz dyżurny, który kompletnie zwalił mnie z nóg. W jej oczach byliśmy najgorszymi rodzicami, bo nie było nas ciągle przy dziecku. Te słowa wciąż brzmią w moich uszach. Mimo wszystko musiałam być silna. Musiałam pochować syna, odciągać mleko i walczyć" - powiedziała mama pięcioraczków.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Za nami debata wyborcza w TVP. Nie obyło się bez poważnej wpadki. Internauci od razu ją wychwycili

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Internauci przecierali oczy ze zdumienia. Danuta Holecka nie przypomina samej siebie. Jej najnowsze zdjęcie wywołało ogromne poruszenie

O tym się mówi: Wiele osób idąc na cmentarz, zabiera ze sobą sól. Powód wiele osób zaskoczy. Patent cieszy się coraz większą popularnością