Program "Sanatorium miłości" cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Ledwie skończyła się poprzednia edycja, a fani miłosnego show TVP już zaczęli liczyć dni do startu kolejnej edycji. Jak podaje portal "Pomponik" do mediów przedostały się pierwsze informacje o programie. Informator zdradził, że nowi kuracjusze będą znacznie odważniejsi, niż miało to miejsce do tej pory. Co jeszcze wiadomo na ten temat?

Widzowie kochają "Sanatorium miłości"

Po sukcesie programu "Rolnik szuka żony", stacja TVP zdecydowała się wprowadzić kolejne miłosne show, w którym główna rola przypadła seniorom. "Sanatorium miłości" okazało się kolejnym strzałem w dziesiątkę. Ledwie skończył się 5. sezon, a fani formatu już z niecierpliwością wypatrują kolejnej edycji.

Wiadomo, że zdjęci do najnowszej edycji już się zakończyły. Tym razem kuracjusze gościli w Kudowie-Zdroju. Teraz materiał nakręcony pod koniec lata trafił do postprodukcji. Jej efekty będziemy mogli zobaczyć na ekranie TVP w styczniu 2024 roku.

Wiadomo, czego możemy się spodziewać

Informator portalu "Show News" wskazał, że widzowie z pewnością nie będą narzekali na nudę. Osoba, która sama wzięła udział w tej edycji, zdradziła dziennikarzom, że na planie "miłość kwitła i to jak!". Źródło wspomniało, że "panie i panowie owszem lansowali się bardzo, wiedząc, że potem będzie mówić o nich cała Polska, ale przede wszystkim przyjechali po to, żeby się zakochać".

Informator wyjaśnił, że zarówno uczestniczki, jak i uczestnicy starali się prezentować dobrze przed kamerami. Panie miały wziąć ze sobą walizki pełne ciuchów. Co ciekawe w nowej edycji "Sanatorium miłości" pojawią się też dwójka uczestników poprzednich sezonów. "Pan z piątki i pani z czwórki" - podaje źródło, nie wymieniając przy tym nazwisk.

Sanatorium miłości/ YouTube @MRArtnet
Sanatorium miłości/ YouTube @MRArtnet
Sanatorium miłości/ YouTube @MRArtnet

Jeśli wierzyć tym doniesieniom. Na koniec sezonu można się spodziewać nie jednak, ale aż 3 par!

Jesteście ciekawi nowej edycji "Sanatorium miłości"?

To też może cię zainteresować: Kontrolerzy pukają do drzwi Polaków. Konsekwencje ich wizyty mogą być dotkliwe dla naszego domowego budżetu

Zobacz, o czym jescze pisaliśmy w ostatnich dniach: Internauci przecierali oczy ze zdumienia. Danuta Holecka nie przypomina samej siebie. Jej najnowsze zdjęcie wywołało ogromne poruszenie

O tym się mówi: Nie milkną echa po poniedziałkowej debaty w TVP. Internauci nie mają wątpliwości, kto wygrał debatę. "Nikt tak dużo nie mówił"