Narodziny dziecka, to dla jego rodziny wyjątkowy moment. Jeszcze w trakcie ciąży matki i ojcowie zaczynają snuć plany i zastanawiać się, jakie będzie ich nowo narodzone dziecko. Astrolodzy nie mają wątpliwości, że chwila, w której dziecko pojawia się na świecie, ma ogromne znaczenie i ma ogromny wpływ na jego charakter i przyszłość. Co może nam powiedzieć o dziecku godzina, w której przyszło na świat?

Zacznijmy od tego, że zwolennicy tezy, że godzina urodzenia ma znaczenie, dzielą dobę na 12 części, które mają odpowiadać poszczególnym zwierzętom z chińskiego kalendarza. Każdemu z nich przypisywane są konkretne cechy charakteru. Sprawdź, co godzina urodzenia mówi o tobie i o twoim dziecku!

Dziecko/YouTube @Dagmara Bartnik / PhotoTime / Kocia Niania
Dziecko/YouTube @Dagmara Bartnik / PhotoTime / Kocia Niania
Dziecko/YouTube @Dagmara Bartnik / PhotoTime / Kocia Niania

Godziny szczura

Osoby urodzone między 23:00 a 1:00 charakteryzuje ogromna inteligencja, ale i wrodzona ostrożność. Doskonale wiedzą, jak wykorzystać nadarzającą się okazję. Atutami tych osób jest również wszechstronność i rozliczne talenty.

Godziny byka

Osoby urodzone między 1:00 a 3:00 w nocy charakteryzuje powściągliwość i ogromny spokój. W sprzyjających okolicznościach potrafią błysnąć i pokazać drzemiący w nich potencjał.

Godziny tygrysa

Osoby urodzone między 3:00 a 5:00 nad ranem są niezwykle hojne, szczodre i kochające. Uczucia są ich mocną stroną, podobnie jak chęć niesienia pomocy. Nie boją się też działać, choć wkraczają do akcji dopiero w chwili, w której uznają to za niezbędne.

Godziny kota

Osoby urodzone między 5:00 a 7:00 rano wyróżniają się ogromnym poczuciem sprawiedliwości i wszędzie są w stanie dostrzec przejawy jego braku. Do tego są niezwykle dobroduszne i szlachetne.

Zegar. Źródło: youtube.com
Zegar. Źródło: youtube.com
Zegar. Źródło: youtube.com

Godziny smoka

W godzinach między 7:00 a 9:00 rodzą się osoby, w których charakterze dominuje zdecydowanie i siła. Doskonale wiedzą czego chcą i dążą do realizacji swoich pragnień. Nic nie jest w stanie ich powstrzymać.

Godziny węża

Dzieci rodzące się między godziną 9:00 a 11:00 charakteryzuje niezwykła mądrość i ponad przeciętne zdolności umysłowe. Pisany jest im sukces we wszystkich działaniach, jakie podejmą.

Godziny konia

W godzinach między 11:00 a 13:00 rodzą się osoby z ogromnymi pokładami energii i chęcią do działania. Wyróżnia je także jasność umysłu.

Godziny kozy

Dotyczą one osób urodzonych między 13:00 a 15:00. Najwyrazistszymi ich cechami są cierpliwość oraz sprawiedliwość.

Godziny małpy

Między 15:00 a 17:00 rodzą się dzieci charakteryzujące się ogromnym luzem. Są towarzyskie i wyjątkowo przedsiębiorcze. Dzięki umiejętności zjednania sobie ludzi i wspomnianej przedsiębiorczości mogą wiele osiągnąć.

Zegar/YouTube @hoohoohoblin
Zegar/YouTube @hoohoohoblin
Zegar/YouTube @hoohoohoblin

Godziny koguta

Odnoszą się do osób urodzonych między 17:00 a 19:00. Są one wyjątkowo dobrze zorganizowane, punktualne i zdecydowane.

Godziny psa

Liczone są od 19:00 do 21:00. Cechy urodzonych w tym czasie ludzi to: przyzwoitość, uczciwość, życzliwość.

Godziny dzika

Odnoszą się do dzieci urodzonych między 21:00 do 23:00. Cechuje je niezwykła odwaga, cierpliwość i szlachetność.

Sprawdza się w waszym przypadku?

To też może cię zainteresować: Mieszkasz pod tym numerem, nie możesz liczyć na szczęście. To najbardziej pechowy numer

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Widzowie zaskoczeni sposobem, w jaki TVP pokazała głośny Marsz Miliona Serc. Wiele osób przekonuje, że dało to fałszywy obraz wydarzenia. O co chodzi

O tym się mówi: Porażające nagranie obiegło media. Tak wyglądały ostatnie chwile 26-letniego Dmytra. Dziewięć osób usłyszało zarzuty