Jak wskazuje portal "Super Express", numerolodzy przekonują, że numer mieszkania ma ogromne znaczenie. To jemu mamy zawdzięczać swoje szczęście lub pecha. Może on do nas przyciągać pozytywną energię lub oddziaływać na nas niekorzystnie. Jedna z liczb ma wyjątkowo negatywne wibracje i ściąga na nas wszystko, co złe. Sprawdź, czy ci nie towarzyszy!

Liczby mają wpływ

Numerolodzy sięgają po numer domu lub mieszkania, żeby ocenić energię, jaka nas otacza. Dlaczego to tak ważne? To właśnie w tym miejscu spędzamy najwięcej czasu, odpoczywamy i ładujemy nasze baterie. Stąd tak ogromne znaczenie przypisywane energii drzemiącej w numerze naszych czterech kątów.

Dobra energia liczb przekłada się na to, co dzieje się w naszym życiu i relacjach z innymi. Podobnie jest w przypadku negatywnych wibracji. Numer domu czy mieszkania przekłada się na to, czy znajdujemy w sobie siłę do działania, czy popadamy w konflikty z naszymi współdomownikami.

Szczególnie jedna cyfra prezentuje wyjątkowo negatywne oddziaływanie na ludzi, którzy znajdą się pod ich wpływem.

Numerologia/YouTube @Mateusz Pruszowski
Numerologia/YouTube @Mateusz Pruszowski
Numerologia/YouTube @Mateusz Pruszowski

Pod tym numerem lepiej nie mieszkać

Numerolodzy wskazują, że mieszkania z numerem 9 są tymi najbardziej pechowymi. Bo choć w numerologii 9 nie jest postrzegana za szczególnie złą, to jako numer domu może negatywnie wpływać na poczucie stabilności i osiąganie zamierzonych celów. W takich domach trudno jest wypoczywać.

Jeśli zależy nam na stabilności i budowaniu dobrych relacji, bez kłótni i sporów, nie wybierajmy domów z numerem 9. Co ciekawe, będzie to idealne miejsce na otwarcie pracowni artystycznej lub innych przestrzeni wymagających kreatywności.

Numerologia/YouTube @Mateusz Pruszowski
Numerologia/YouTube @Mateusz Pruszowski
Numerologia/YouTube @Mateusz Pruszowski

Interesujecie się numerologią?

To też może cię zainteresować: Widzowie zaskoczeni sposobem, w jaki TVP pokazała głośny Marsz Miliona Serc. Wiele osób przekonuje, że dało to fałszywy obraz wydarzenia. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jan Holoubek wyreżyserował film poświęcony Tomaszowie Komendzie. "Żałuję, że ta historia nie ma szczęśliwego finału"

O tym się mówi: Wciąż trwają poszukiwania Krzysztofa Dymińskiego. Internauci wskazują kolejny trop. To tam chłopak mógł się pojawić