Jak przypomina portal "Pomponik", w ostatnim czasie dużo pisano o utracie pracy przez Annę Popek. Z anteny zniknął program "Polskie Biesiady", który prezenterka prowadziła w TVP. Jakby tego było mało, radiowa "Trójka" mocno zamieszała w programie, którego głosem jest Popek.

Anna Popek od lat w TVP

Anna Popek od dwóch dekad współpracuje z TVP i cieszy się, że "ma tu swoje miejsce". W okresie wakacji sympatycy prezenterki mogli ją oglądać w programie "Polskie Biesiady". Format znika z anteny, co oznacza dla Popek utratę pracy, choć tylko przy tym konkretnym projekcie, bo prezenterkę nadal można będzie oglądać choćby w "Pytaniu na śniadanie".

Głos Anny Popek można też będzie nadal usłyszeć w radiowej "Trójce", gdzie od blisko trzech lat prowadzi niedzielną audycję "Leniwe przedpołudnie". Jednak w programie zajdą dwie spore zmiany. Jakie dokładnie?

Zmiany w audycji prowadzonej przez Annę Popek

Do tej pory audycja prowadzona przez Annę Popek pojawiała się na antenie "Trójki" o godzinie 11:05. Teraz rozgłośnia przed południem będzie emitowała program "Trójka Café", a program Popek o godzinie 13:05. Zmiana godziny emisji przełożyła się również na zmianę tytułu. I tak zamiast "Leniwego przedpołudnia" Anna Popek zaserwuje słuchaczom "Leniwe popołudnie".

Warto przypomnieć, że wcześniej Anna Popek prowadziła "Program obyczajowy" poświęcony zasadom savoir-vivre'u. Prezenterka współpracuje także z Polskim Radiem 24, gdzie w środy o 23:35 pojawia się jej audycja "Między nami kobietami".

Słuchacie którejś z audycji Anny Popek?

To też może cię zainteresować: Fani zastanawiają się, gdzie spoczęło ciało Mateusza Murańskiego. Odpowiedź jego dziewczyny wywołało spore zamieszanie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:Anna Lewandowska postanowiła zabrać głos w ważnej sprawie. "Będziemy świadkami prania przeróżnych brudów". O co dokładnie chodzi

O tym się mówi: Elżbieta z „Rolnik szuka żony” zaczyna wszystko od nowa. Tego w życiu uczestniczki programu nikt się nie spodziewał. Zmieniła zdanie w ważnej sprawie