Edyta Górniak, znana polska wokalistka, niedawno przerwała milczenie i opowiedziała o swoim dramatycznym stanie zdrowia, który miał miejsce podczas nagrań do nowego programu TVP - "Rytmów Dwójki". Artystka, będąca jedną z głównych gwiazd tego show, musiała stawić czoło poważnym problemom zdrowotnym, które wywołały obawy ekipy produkcyjnej.

W programie "Rytmów Dwójki", Edyta Górniak wykonywała najpiękniejsze przeboje od czasów międzywojennych i cieszyła się wielkim uznaniem. Na planie telewizyjnym przysługuje jej prawdziwie gwiazdorskie traktowanie, w tym dostęp do prywatnych garderób i osobistego kierowcy, a także obiecująca gaża. Niestety, podczas nagrań nie wszystko poszło po jej myśli.

Według informatora Pudelka, Górniak doświadczyła poważnej infekcji gardła tuż przed nagraniami, co sprawiło, że jej głos odmówił posłuszeństwa. Produkcja programu nie mogła sobie pozwolić na taką sytuację, dlatego natychmiast wezwała lekarza, który musiał podać jej sterydowe wziewy, aby umożliwić artystce wystąpienie. Edyta Górniak, choć cierpiąc na złe samopoczucie i ból gardła, stawiła się na planie, nie chcąc zawieść swojego partnera muzycznego, Karola Dziedzica z 5. edycji "The Voice of Poland", z którym miała wykonać duet.

W rozmowie z Plejadą, Edyta Górniak ujawniła, że próbowała wielu sposobów, aby poprawić swoje zdrowie i odebrać głos. Mimo że odzyskała już część swojej wokalnej kondycji, nadal odczuwa dyskomfort podczas śpiewania. Mówi, że nie powinna w ogóle czuć gardła, gdy śpiewa, ale obecnie jest na dobrej drodze do pełnego powrotu do formy.

Artystka podkreśliła również, że trzeba zachować spokój w takich sytuacjach i nie wpadać w panikę, ponieważ stres może jeszcze bardziej zaszkodzić głosowi. Edyta Górniak jest jednak wdzięczna za możliwość odzyskania swojego głosu i zamierza kontynuować śpiewanie, choć nadal odczuwa pewien dyskomfort. Cieszy się, że znów może wyrazić swoje muzyczne pasje na planie "Rytmów Dwójki".

Niewątpliwie Edyta Górniak to artystka, która pomimo trudności zdrowotnych nie poddaje się i stara się sprostać swoim zobowiązaniom artystycznym.

To też może cię zainteresować: Weronika Rosati apeluje do Piotra Adamczyka. Wyjawiła całą prawdę o wypadku

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Paulina Krupińska już podjęła decyzję. Czy w „Dzień Dobry TVN” będzie wielki skandal