"Dzień Dobry TVN" to program, który od lat rozśmiesza i informuje widzów na całym kraju. Jednak ostatnio pojawiły się plotki, które sugerują, że może zbliżać się wielka zmiana w ekipie prowadzącej. Powodem tego zamieszania jest zachowanie Damiana Michałowskiego, które skłoniło Paulinę Krupińską do podjęcia nietypowej decyzji.

Paulina Krupińska i Damian Michałowski to znany i lubiany duet prowadzących w "Dzień Dobry TVN". To "telewizyjne małżeństwo" przetrwało po rewolucji w programie, którą przeprowadziła Lidia Kazen, zatrudniając połowę nowej ekipy i odświeżając studio. Jednak ostatnio coś się zmieniło, a to może wpłynąć na przyszłość tego duetu.

Sytuacja wydaje się być typowa dla programów na żywo, gdzie różne wpadki i niezręczności są na porządku dziennym. Jednak to, co wydarzyło się niedawno, wywołało prawdziwą burzę. Damian Michałowski zwrócił się z zaskakującym pytaniem do Pauliny Krupińskiej, gdy ta próbowała granoli przyrządzonej w kuchni programu. - Oj, trochę się sypie - zauważyła Krupińska. Wtedy Michałowski zażartował z przekąsem: - Ty czy granola?

Nie spodziewał się jednak, że jego żart odbije się tak gwałtownie. Paulina Krupińska nie pozostała mu dłużna i odpowiedziała z szyderczym uśmiechem: - Kiedyś go lubiłam. Taka podpowiedź dla dyrekcji. Moglibyście mi zmienić prowadzącego?

Oczywiście, zarówno Krupińska, jak i Michałowski, traktowali tę wymianę zdań z przymrużeniem oka, ale to wydarzenie wywołało wiele spekulacji na temat przyszłości ich duetu. Czy to faktycznie początek końca dla Pauliny i Damiana jako współprowadzących "Dzień Dobry TVN"?

Jedno jest pewne: ich poczucie humoru i żartobliwe przekomarzanki mogą dorównać samym Dorocie Wellman i Marcinowi Prokopowi, którzy od lat cieszą się sympatią widzów. Czy to oznacza, że czeka nas kolejna zmiana w ekipie programu, która dostarczy nam jeszcze więcej humoru i zabawy? Czas pokaże, czy Paulina Krupińska ostatecznie zdecyduje się na zmianę współprowadzącego, czy też ta sytuacja zostanie tylko przelotnym żartem w świecie telewizji.

To też może cię zainteresować: Wielkie święto u Golców. Wspaniałe wieści. Gratulacje płyną z całej Polski

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Anna Woźniak-Starak wycofała się z życia publicznego. Pochowała męża, a później syna. Jak wygląda jej życie terazx