Para artystów i małżeństwo, Edyta i Łukasz Golcowie, obchodzą nie tylko kolejną rocznicę swojego ślubu. Ta wyjątkowa para zespołu Golec uOrkiestra nie tylko tworzy razem na scenie, ale także zachowuje niezwykłą równowagę między życiem zawodowym a prywatnym, co sprawia, że ich związek jest naprawdę wyjątkowy.

Edyta i Łukasz Golcowie to nie tylko muzycy, ale także rodzina. Edyta poznała swojego przyszłego męża, Łukasza, jeszcze jako licealistka, a od tamtej pory ich miłość przetrwała wiele lat i ciągle jest silna. Zakochani w 2000 roku stanęli na ślubnym kobiercu i doczekali się trójki wspaniałych dzieci: Bartłomieja, Antoniny i Pawła, którzy stanowią istotną część ich życia.

W rozmowie z Pomponikiem, Edyta Golec podzieliła się sekretem trwałego związku w kontekście wspólnego życia i pracy. Para nie tylko dzieli pasję do muzyki, ale także potrafi zachować równowagę i przestrzeń dla siebie nawzajem. To umożliwia im zachowanie prywatności, nawet gdy pracują razem. Łukasz może spędzać czas w swoim studiu, a Edyta w swoim biurze, co pozwala na utrzymanie harmonii w związku.

Niedawno para świętowała swoją 23. rocznicę ślubu w malowniczej Łomży. Z tej okazji Edyta podzieliła się zdjęciami z romantycznego wyjazdu oraz wzruszającymi słowami na Instagramie. Mimo upływu lat, ich miłość pozostaje niezmieniona, a oni nadal widzą świat w sobie nawzajem.

Edyta napisała: "Ten miły Gość z @golecuorkiestra porwał w mnie 'w nieznane' dokładnie 23 lata temu… i tak to sobie trwa i niech trwa. Z tej okazji zasmakowaliśmy pięknych widoków, smacznych lodów, pysznej kawy w mieście, gdzie mój Tata odbywał służbę wojskową swego czasu, czyli Łomży. Wdzięczna za miłość, którą zesłał nam Stwórca, pozdrawiam Was cieplutko."

Reakcje fanów Edyty i Łukasza Golców były serdeczne i pełne życzeń. Internauci składają zakochanym najlepsze życzenia z okazji ich rocznicy ślubu, podkreślając, jak inspirująca jest ich miłość. To dowód na to, że prawdziwa miłość jest nie tylko piękna, ale także trwała, niezależnie od wyzwań, jakie stawia przed nią życie.

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Moja mama wyjechała pracować za granicę. Nie pisała i nie dzwoniła. Potem, po pewnym czasie, przyjechała

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wiadomo, ile wyniesie abonament RTV za 2024 rok. Kto będzie zwolniony z opłaty