Weronika Rosati i Piotr Adamczyk stali się centralnymi postaciami okropnego wypadku samochodowego, który miał miejsce 10 lat temu. Aktorka doznała wówczas poważnych obrażeń nogi, które, jak twierdzi, wpłynęły na jej karierę zarówno w Polsce, jak i w Hollywood. Z okazji 10. rocznicy tego tragicznego wydarzenia, Rosati zdecydowała się na otwarty wpis, w którym opisała przerażające szczegóły wypadku i skierowała mocne słowa do byłego partnera, Piotra Adamczyka. W swojej notce sugeruje nawet, że aktor jej szkodzi.

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk byli parą w 2013 roku, kiedy to doszło do okropnego wypadku samochodowego, którego konsekwencje odczuwa aktorka do dzisiaj. Prowadzący wówczas Adamczyk stracił kontrolę nad autem, które wpadło w poślizg i wylądowało w rowie. W wyniku tego tragicznego zdarzenia Rosati odniosła najpoważniejsze obrażenia.

Po upływie 10 lat od tego traumatycznego wydarzenia, aktorka postanowiła podzielić się z fanami wstrząsającymi szczegółami tego, co się wydarzyło.

W swoim wpisie na Instagramie Rosati pisze: "17/09/2013 - dzień mojej wielkiej osobistej tragedii zamieniony wbrew mojej woli w medialną mydlaną operę." Opisuje okropne chwile po wypadku, długotrwały ból i cierpienie, które towarzyszyły jej przez lata. Aktorka podkreśla, że w wyniku wypadku straciła szansę na wiele cennych ról w swojej karierze aktorskiej.

W swoim otwartym liście skierowanym do Piotra Adamczyka, Weronika Rosati apeluje: "Piotrze, będzie krótko. 10 lat temu, my wiemy, jaka była i jest prawda. Proszę cię o niewykonywanie zawodowych lub innych szkodliwych działań przeciwko mnie. Nie chce wyciągać spraw i dowodów, chcę żyć bez przeszkód i fałszywych mitów na mój temat i na temat tego wypadku i otaczających go wydarzeń. Na to zasługuję i tego od Ciebie oczekuję."

Nie wiadomo, co skłoniło Rosati do podzielenia się tymi emocjami i słowami po tak długim czasie, ale jej otwarta notka wzbudziła duże zainteresowanie i współczucie wśród fanów.

To też może cię zainteresować: Paulina Krupińska już podjęła decyzję. Czy w „Dzień Dobry TVN” będzie wielki skandal

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wielkie święto u Golców. Wspaniałe wieści. Gratulacje płyną z całej Polski