W połowie lipca życie Sylwii Peretti i jej męża, Łukasza Porzuczka, nagle stało się polem niewyobrażalnego bólu i cierpienia.Od tego tragicznego dnia Sylwia Peretti zniknęła z mediów społecznościowych i nie zabierała publicznie głosu, skoncentrowana na przeżywaniu swojego osobistego dramatu. Teraz to Łukasz Porzuczek wrócił na Instagram, choć wciąż pozostaje milczący na temat tragedii, która ich dotknęła.

W lipcu tego roku Sylwia Peretti, znana celebrytka i była uczestniczka reality show, oraz jej mąż, Łukasz Porzuczek, doświadczyli koszmaru, który jest największym koszmarem każdego rodzica - stracili swojego jedynego syna, Patryka, w tragicznym wypadku samochodowym. Wypadku, który wstrząsnął nie tylko ich życiem, ale także opinią publiczną i show-biznesem.

Według informacji przekazanych przez policję, młody Patryk prowadził samochód pod wpływem alkoholu, co doprowadziło do poślizgu pojazdu i tragicznego zderzenia z barierką na moście Dębnickim w Krakowie. On i trzech towarzyszących mu przyjaciół zginęli na miejscu. To tragiczne wydarzenie stało się tematem licznych komentarzy i dyskusji w mediach społecznościowych oraz wśród internautów.

W obliczu tej nieopisanej tragedii Sylwia Peretti podjęła decyzję o wycofaniu się z życia publicznego i zaprzestaniu aktywności na mediach społecznościowych. Jest to zrozumiałe, biorąc pod uwagę ogrom bólu i traumy, jakie przeżywa matka w obliczu utraty swojego dziecka. Jej menadżer przekazał mediom, że znajduje się w bardzo trudnym stanie psychicznym.

Jednak teraz, na Instagramie, pojawił się jej mąż, Łukasz Porzuczek. Prezes Grupy Geofusion, zajmującej się badaniami gruntu, dzieli się w mediach społecznościowych materiałami związanych z jego pracą zawodową. Nie zabiera jednak publicznie głosu na temat tragedii, która dotknęła jego rodzinę.

Warto przypomnieć, że Sylwia Peretti wcześniej podkreślała w wywiadach, że zawsze może polegać na swoim mężu w trudnych chwilach. Teraz, w obliczu największego dramatu w jej życiu, Łukasz Porzuczek zapewne jest jej wsparciem i oparciem, choć na razie wybiera milczenie na temat swoich osobistych przeżyć.

To też może cię zainteresować: Znamy największe tajemnice Jerzego Połomskiego. Cała prawda wyszła na jaw

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Trudne chwile w życiu Alicji Majewskiej. Gwiazda zradziła całą prawdę