Alicja Majewska to jedna z najwybitniejszych i najpiękniejszych piosenkarek polskiej estrady. Ale mało kto wie, że za sukcesem tą artystką kryje się nie tylko talent, ale również historia walki z trudną chorobą - nerwicą naczyniową.

Alicja Majewska jest autorką takich niezapomnianych przebojów jak "Być kobietą," "Odkryjemy miłość nieznaną," czy "Jeszcze się tam żagiel bieli." Choć jej kariera zdawała się być nieustającym pasmem sukcesów, to w latach 80. artystka zmagała się z poważnym problemem zdrowotnym - nerwicą naczyniową, która dotknęła jej twarz, informuje Super Express.

Walka o Perfekcyjny Wygląd w Świecie Show-Biznesu

W czasach, gdy Alicja Majewska przeżywała apogeum swojej kariery, koncerty telewizyjne i sesje zdjęciowe były na porządku dziennym. Jednak tło artystycznego blasku skrywało trudną rzeczywistość. Nerwica naczyniowa, spowodowana stresami i presją towarzyszącą życiu w świecie show-biznesu, zaatakowała twarz artystki. Na jej skórze pojawiły się bolesne i widoczne zmiany, takie jak gule i czerwone plamy.

Charakteryzatorzy mieli nie lada wyzwanie, próbując zatuszować te niedoskonałości pod warstwą makijażu. Alicja Majewska wspomina, że panie odpowiedzialne za jej charakteryzację najpierw korygowały te zmiany korektorem, a dopiero potem nakładały makijaż, aby ukryć niedoskonałości.

Zmiana Dzięki Profesjonalnej Pomocy

Jednak historia Alicji Majewskiej ma również piękną stronę - historię walki i przezwyciężenia trudności. Artystka trafiła do profesjonalnej kosmetyczki, która podjęła się leczenia jej problemów skórnych. Dzięki odpowiedniej opiece i pielęgnacji, udało się pozbyć się nerwicznego objawu. Dzisiaj, po latach, Alicja Majewska nie ma już podobnych dolegliwości.

W rozmowie z "Super Expressem" pani Alicja wyznała, że nadal dba o siebie i swoją urodę. Regularnie odwiedza kosmetyczkę i masażystę, a także biega, dbając o swoje zdrowie i kondycję. Jej tajemnica młodości i urody to systematyczna pielęgnacja i aktywny tryb życia.

Nowa Płyta i Kontynuacja Kariery

Alicja Majewska nadal jest aktywna artystycznie i promuje swoją najnowszą płytę, zatytułowaną "Piosenki Korcza i Andrusa." Pomimo upływu lat, jej talent wciąż zachwyca i inspiruje kolejne pokolenia słuchaczy.

To też może cię zainteresować: Fanów programu "Rolnik szuka żony" czeka niemiła niespodzianka. Nie wszystkim przypadnie to do gustu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czekają nas kolejne kontrole. Kontrolerzy zapukają do drzwi Polaków