Fani programu "Rolnik szuka żony" z niecierpliwością czekają na start kolejnego sezonu, który zagości na antenie już w niedzielę 17 września. Jak donosi "Super Express", ledwie format pojawi się w telewizji, a już zapowiada się przerwa w emisji. Poznajcie szczegóły!

Tego dnia nie zobaczymy programu "Rolnik szuka żony"

Program "Rolnik szuka żony" cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony widzów, co owocuje kolejnymi edycjami programu. W najbliższą niedzielę na antenie TVP zagości pierwszy odcinek najnowszego sezonu. Już teraz wiadomo, że widzowie formatu muszą się przygotować na przerwę w emisji.

Nastąpi ona w niedzielę 15 października i ma związek z odbywającymi się wówczas wyborami parlamentarnymi. Lokale wyborcze mają być otwarte od godziny 7:00 do 21:00. Tuż po zamknięciu komisji wyborczych stacje telewizyjne pokażą wstępne wyniki wyborów parlamentarnych. Nie inaczej będzie w TVP.

Jednak nawet jeśli wybory parlamentarne nie odbywały się w tym terminie, widzowie "Rolnik szuka żony" nie mogliby zobaczyć nowego odcinka ze względu na mecz polskiej reprezentacji w piłce nożnej, który ma się odbyć tego samego wieczora. Mecz Polska-Mołdawia ma zagościć na antenie TVP Sport.

Fani "Rolnik szuka żony" nie raz obeszli się smakiem

Fani miłosnego show TVP nie raz już musieli dłużej czekać na emisję programu. Zwykle było to spowodowane meczami polskiej reprezentacji w piłce nożnej lub meczami polskich siatkarzy. Tym razem format ustąpi miejsca Wieczorowi Wyborczemu.

Na ten moment nie ma informacji, czy będzie to jedyna data, kiedy format nie pojawi się na antenie Telewizji Polskiej.

O wszelkich zmianach, będziemy was informować na bieżąco.

To też może cię zainteresować: Anna Lewandowska zamieściła w sieci wymowne zdjęcie z Robertem Lewandowskim. Czy uciszy plotki o kryzysie w ich małżeństwie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dobre wieści płyną z domu Elżbiety Dmoch. Remont w mieszkaniu gwiazdy idzie pełną parą. Dowodzą tego najnowsze zdjęcia

O tym się mówi: Katarzyna Cichopek zdecydowała się zdradzić kilka swoich sekretów. Przyznała, z czym nie radzi sobie najlepiej