Jak przypomina portal "Pomponik", Mariola Baruk jakiś czas temu podzieliła się ze swoimi sympatykami informacją, że w odwiedziny przyjedzie do niej przyjaciółka z "Sanatorium miłości". Ostatnio obie Mariole zapozowały do wspólnego zdjęcia i się zaczęło. Mariola Różalska przeszła spektakularną metamorfozę. Sympatycy miłosnego show nie dowierzają, że to ona!

Przyjaźń nie tylko na planie

Mariola Baruk i Mariola Różalska spotkały się na planie czwartej edycji programu "Sanatorium miłości". Choć w emitowanych odcinkach nie niezbyt często pokazywane były wspólnie, to połączyła je prawdziwa przyjaźń, którą kontynuują do dziś. Jakiś czas temu mieszkająca na co dzień w Stanach Zjednoczonych Baruk zapowiedziała, że we wrześniu czeka ją wizyta "Berlinki".

Baruk wyliczała kolejne atrakcje turystyczne, jakie zamierzała pokazać przyjaciółce. Ekscytacji nie kryła również Różalska. "Chciałabym, abyśmy miały szansę pomieszkać razem, poznać się lepiej, prozmawiać i wzmocnić naszą relację" - zdradziła "Berlinka" w jednym z wywiadów, wskazując, że ona i Mariola Baruk "świetnie się rozumieją".

Mariola Różalska/Instagram @sanatorium_milosci_tvp
Mariola Różalska/Instagram @sanatorium_milosci_tvp
Mariola Różalska/Instagram @sanatorium_milosci_tvp

Spektakularna metamorfoza Marioli Różalskiej!

13 września obie panie wreszcie się spotkały! Baruk postanowiła podzielić się ze swoimi sympatykami wspólnym zdjęciem z przyjaciółką. Fotografia zrobiła furorę wśród fanów "Sanatorium miłości" za sprawą spektakularnej metamorfozy "Berlinki".

Mariola Różalska zaprezentowała się w zupełnie nowej fryzurze. "Berlinka" postawiła na loki w jasnym odcieniu. Nowoczesna i dobrze dobrana fryzura odjęła uczestniczce "Sanatorium miłości" kilka lat i sprawiła, że niektórzy wprost nie poznali Marioli. "Mariola Berlinka to nie ta sama kobietka" - pisali internauci.

A jak wam podoba się metamorfoza Różalskiej?

To też może cię zainteresować: Anna Lewandowska zamieściła w sieci wymowne zdjęcie z Robertem Lewandowskim. Czy uciszy plotki o kryzysie w ich małżeństwie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dobre wieści płyną z domu Elżbiety Dmoch. Remont w mieszkaniu gwiazdy idzie pełną parą. Dowodzą tego najnowsze zdjęcia

O tym się mówi: Katarzyna Cichopek zdecydowała się zdradzić kilka swoich sekretów. Przyznała, z czym nie radzi sobie najlepiej