Jak przypomina portal "Super Express", Joanna Opozda i Antek Królikowski nadal są małżeństwem, choć tylko formalnie. Para nie dotrwała razem ani do narodzin syna, ani do pierwszej rocznicy ślubu. Aktor wdał się w romans z ich wspólną sąsiadką, z którą zostaje w związku do dziś. Pomiędzy Opozdą a Królikowskim trwa medialna wojna, która okresowo przybiera na sile. Najwięcej emocji budzi unikanie płacenia alimentów przez Królikowskiego, do którego ponownie wróciła Opozda.

Spór o alimenty

Joanna Opozda regularnie wytka byłemu partnerowi, że ten unika nie tylko kontaktów z ich synem, ale także miga się od płacenia alimentów. Jego zaległości mają sięgać wielu miesięcy. Jakiś czas temu w wywiadzie z tabloidem Antek Królikowski stwierdził, że musi sprzedać dom, żeby zapłacić alimenty.

Choć aktor utrzymuje, że nie ma z czego płacić alimentów, jego żona przekonuje, że Królikowski ma pieniądze. Mają one trafiać nie w jego ręce, ale do jego partnerki - Izabeli Banaś. Opozda wspomniała również o tajemniczym koncie bankowym na Litwie.

Joanna Opozda mówi o okradaniu jej syna

Joanna Opozda w mediach społecznościowych zarzuciła Antkowi Królikowskiemu i jego obecnej partnerce, że ci "okradają 18-miesięcznego chłopca". Aktorka wskazuje, że ostatnio jej mąż ma co najmniej dwa źródła dochodu. Jednym jest gra w teatrze, drugim występ "we wrocławskim serialu, gdzie gra główną rolę", za całkiem dobre wynagrodzenie.

Relacja Joanny Opozdy/Instagram @joannaopozda
Relacja Joanny Opozdy/Instagram @joannaopozda
Relacja Joanny Opozdy/Instagram @joannaopozda

"Ja mam wgląd w jego umowę, więc wiem, o jakich pieniądzach mówię" - powiedziała Opozda, dodając, że dowiedziała się, że komornik nie będzie mógł ściągnąć zaległych pieniędzy od Królikowskiego, bo te będą trafiały do jego aktualnej partnerki.

"Izabela otworzyła swoją działalność gospodarczą i z Antkiem zawarli umowę trójstronną - ona jako jego agentka" - wskazuje Joanna Opozda, dodając, że jej były partner wcześniej przelał swoje pieniądze na konto bankowe na Litwie, gdzie komornik nie może dokonać ich zabezpieczenia.

Relacja Joanny Opozdy/Instagram @joannaopozda
Relacja Joanny Opozdy/Instagram @joannaopozda
Relacja Joanny Opozdy/Instagram @joannaopozda

Aktorka zapowiedziała też, że nie pozwoli, aby Królikowski i Banaś okradali jej dziecko.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Monika Richardson zabrała głos w sprawie odejścia z Kościoła. Jej słowa nie pozostawiają najmniejszej wątpliwości co do jej decyzji

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wraca sprawa wypadku syna Sylwii Peretti. Prokuratura zwróciła się ze specjalnym wnioskiem. Chodzi o świadka zdarzenia

O tym się mówi: Sieć obiegło najnowsze zdjęcie Grzegorza Markowskiego. Fotografia artysty nie pozostawia wątpliwości co do jego stanu