Historia Tomasza Komendy, niesłusznie skazanego na 25 lat pozbawienia wolności, wciąż wzbudza duże emocje w Polsce. Ostatnio zrobiło się o nim głośno po serii nieprzychylnych komentarzy ze strony jego byłej partnerki Anny Walter, matki oraz brata. Teraz głos zabrał jego przyjaciel, Grzegorz Głuszak, dziennikarz TVN, który opowiedział o poważnych problemach zdrowotnych, z jakimi zmaga się Tomasz Komenda, informuje Goniec.

Historia Tomasza Komendy to historia walki o sprawiedliwość i uniewinnienie niesłusznie skazanego mężczyzny. Kraj śledził z zainteresowaniem jego proces o uniewinnienie i walkę o sprawiedliwość.

Jednak ostatnio publiczność obiegły niekorzystne komentarze ze strony byłej partnerki Tomasza, Anny Walter, oraz jego matki i brata. Słowa te sugerowały, że Komenda odwrócił się od swoich najbliższych.

Teraz przyjaciel Tomasza Komendy, Grzegorz Głuszak, dziennikarz TVN, ujawnił trudną rzeczywistość, z jaką zmaga się niesłusznie skazany mężczyzna. Głuszak opowiedział, że po wyjściu z więzienia Tomasz Komenda nie potrafił odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Mężczyzna zaczął odsuwać się od swoich najbliższych i zerwał kontakt z matką, bratem i przyjacielem, jakim był dziennikarz.

Grzegorz Głuszak potwierdził, że Komenda zmaga się z chorobą nowotworową i przechodzi radioterapię. Informacja ta pojawiła się wcześniej w kontekście sprawy alimentów na rzecz syna Tomasza Komendy, którą wytoczyła mu jego była partnerka, Anna Walter.

Jednak choroba nowotworowa to tylko część problemów zdrowotnych, z jakimi może borykać się Tomasz Komenda. Wypowiedź jednej ze znajomych mężczyzny sugeruje, że może on również zmagać się z depresją i kryzysem emocjonalnym.

To też może cię zainteresować: Zaskakujące nagranie trafiło do sieci. W roli głównej Robert Lewandowski

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Joanna Koroniewska tak szczerza jeszcze nie była. Otwarcie odpowiedziała na pytanie